Išskirtiniai gaminiais gražiausios šventėms

džemperiai poroms

džemperiai poroms

Renkant dovanas draugams dažnai pagalvojame, kad pasirinktą gaminį jau kažkur matėte, o galbūt panašus gaminys jau yra pas šventės kaltininką namuose. Juk nebūtų labai malonu padovanoti tai, ką jau turi. O dar blogiau dovaną, kuri yra visai nenaudinga ir tik kaupia dulkes. Na, juk kiekvienas iš mūsų bent kartą yra gavęs statulėlę. Žinoma, to vienintelio karto ir užtenka. Jeigu norite lengvai ir greitai išrinkti netradicinę dovaną šventės kaltininkui, mes Jums turime keletą idėjų.

Visai nesvarbu ar švęsite draugės, sesės ar mamos gimtadienį, marškinėliai su užrašu yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti marškinėliai džiugins ne vienerius metus. Perkant marškinėlius derėtų tiksliai žinoti dovanos gavėjo rūbų dydį. Juk nenorite, kad išskirtinė dovana būtų giliai paslėpta spintoje. Taip pat dažnu atveju yra pasirenkamos saugios spalvos – balta ir juoda. Dėl plataus marškinėlių su užrašu pasirinkimo rasite tikrai tinkamą variantą ir mamai, ir geriausiai draugei.

Kiekvienas iš mūsų turime draugą ar artimą žmogų, kuris ryto neįsivaizduoja be kavos puodelio arba kelių puodelių. Puiki dovana tokiam žmogui – naujas, originalus puodelis. Pasirinkimas yra platus – su nuotrauka, kalendoriumi, šmaikščia ar motyvuojančia fraze. Taip pat galėsite pasirinkti įvairias puodelių spalvas ir tokiu būdu dovana taps dar labiau suasmeninta. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos!

Jeigu šventės kaltininko gimtadienis ar kita šventė yra šaltuoju žiemos sezonu, tuomet viena iš dovanos idėjų – šiltas džemperis, puikiai tinkantis ir gamtoje, ir su draugais namuose. Išskirtinį džemperį galėsite sukurti Jūs patys arba pasirinkti iš jau pagamintų variantų. Netradiciniai užrašai, įvairūs juokeliai, paveikslėliai ar nuotraukos. Tikrai nustebinsite net ir išrankiausią šventės kaltininką. Tačiau jeigu ruošiatės sveikinti šeimos draugus, neprašausite pasirinkę džemperius poroms. Tokios dovanos nerasite prekybos centruose ir būsite ramūs, kad Jūsų draugai nesutiks gatvėje antros poros su tokiais pat džemperiais.

Nepraleiskite progos ir įsigykite netradicines dovanas jau dabar! Pirkdami internetu ne tik sutaupysite daug savo laiko, bet ir dovanos tikrai nustebins šventės kaltininką.