Viso kūno kojinės: seksualu ar peržengia visas padorumo ribas?

kūno kojinės

kūno kojinėsSeksualūs ir viliojantys apatiniai, korsetai ar prisegamos kojinės visada buvo populiarūs miegamojo atributai, tačiau pastaruoju metu sužibo nauja „žvaigždė“ – viso kūno kojinės. Tai įvairiais raštais puoštas drabužėlis, lyg antra oda aptempiantis visą kūną.

Tiesa, kūno kojinės nėra jokia naujiena. Pirmą kartą jos pasirodė dar 1861 m., kai garsi amerikiečių aktorė Adah Isaacs Menken, norėdama sukurti nuogo kūno įvaizdį, apsitempė kūno spalvos kojine.  Be to, šias kojines dažnai vilkėjo ir vilki cirko akrobatai bei egzotinių šokių šokėjai. Žinoma, šie apdarai yra uždaresni ir neturi jokios erotinės potekstės. Tuo tarpu, seksualios, praktiškai perregimos ir aistras žadinančios kūno kojinės išpopuliarėjo visai neseniai.  Ir nors daliai moterų jos atrodo vulgarios ir per daug iššaukiančios, tačiau tos, kurios išbandė šį viliojantį drabužėlį, teigia, kad tai itin patogus apdaras, su kuriuo jaučiamasi išties išskirtinai, o ir vyrai lieka sužavėti.

Anot apatinio trikotažo elektroninės parduotuvės www.apatinukai.lt specialistų, kūno kojinių pardavimo rodikliai nuolatos auga, jas renkasi ne tik liaunos jaunos merginos, bet ir vyresnio amžiaus moterys, kurios negali pasigirti puikia figūra. Nėriniuotos kūno kojinės siuvamos iš tampraus audinio, kuris lyg antra oda priglunda prie kūno, tačiau tuo pačiu metu paslepia kai kuriuos kūno trūkumus, pavyzdžiui, po gimdymo atsiradusias strijas, kelias papildomas rinkeles, randus ir pan. Tad moteris gali labiau atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi, o niekas kitas taip nevilioja vyro kaip užtikrinta ir savimi pasitikinti moteris. Be to, šis seksualus rūbelis yra labai elastingas, būna įvairiausių dydžių bei raštų, todėl net ir išrankiausia pirkėja ras tai, kas patiks jai.

Kūno kojinės – puikus pasirinkimas, jei norite nustebinti ir suvilioti savo antrąją pusę, jei visiškai nuoga šiek tiek kompleksuojate dėl netobulų formų, jei mėgstate eksperimentuoti miegamajame ir tikite, kad seksas neturėtų vykti aklinoje tamsoje po antklode. Nedrąsu pirkti šį rūbelį? Įsigykite jį internetu, greitas pristatymas iki pat namų durų, platus asortimentas ir konfidencialumas garantuojamas.