Kaip išsinuomoti automobilį Kaune?

Automobilių nuomos įpročiai ir ypatumai yra labai panašūs yra visame pasaulyje. Taip pat, kaip ir kitose šalyse, Lietuvoje populiariausia automobilio nuomos paslauga yra didžiuosiuose bei kurortiniuose miestuose. Taipogi miestuose, kuriuose yra oro uostai, tarptautinių traukinių bei autobusų stotys.

Ne išimti ir Kaunas, čia didžiausio užklausų skaičiaus sulaukia automobilių nuoma Kauno oro uoste, tačiau nemažai paslaugų užsakoma ir kitose miesto vietose. Kaunas sulaukia labai daug turistų iš svečių šalių dėl savo unikalios tarpukario moderniosios architektūros, kurią pamatyti turistai traukia iš tolimiausių pasaulio kraštų.

Tačiau turistai nėra vieninteliai automobilių nuomos paslaugų užsakovai. Per pastaruosius kelerius metus itin sparčiai išsiplėtus ir atsinaujinus biurų pasiūlai, čia savo duris atvėrė nemažai tarptautinių kompanijų. O su jomis ir vis daugiau užsienio piliečių, atvykstančių į Lietuvą komandiruotėms. Tai dar vienas segmentas, kuris gerokai praplėtė automobilių nuomos klientų ratą.

Norėdami išsinuomoti automobilį Kaune, visų pirma turite išsirinkti paslaugų tiekėją. O tai kartais gali pasirodyti nemenka užduotis, todėl verta žinoti keletą naudingų aspektų. Vienas iš jų – rinktis ne iš pavienių kompanijų, o platformų, kuriose savo nuomojamų automobilių asortimentą siūlo ne viena kompanija. To privalumas – ženkliai didesnė automobilių įvairovė, todėl čia rasti galima automobilius nuo lengvųjų iki visureigių ir net keleivinių mikroautobusų. O esant poreikiui ir krovininius. Kitas privalumas – patogumas visus pasiūlymus ne tik matyti, bet ir palyginti tarpusavyje. Todėl pasirinkimas tampa dar paprastesnis ir patogesnis.

Paprastai klausimai kyla dėl automobilio punktų, kurių koncentracija Kaune didžiausia oro uoste. Tačiau visuomet paslaugos teikėjai siūlo automobilio pristatymą į užsakovo vietą už papildomą mokestį. O tai leidžia dar daugiau sutaupyti, nes dėl konkurencingumo paprastai nuoma oro uoste yra mažesnė nei kitoje miesto vietoje.