Kaip netapti rūbų maniake

suknele

sukneleKaip manote,  koks yra didžiausias moters žalingas įprotis?  Tai ne naktinis valgymas  ar  saldumynų puotos – tai besaikis noras įsigyti viską, kas taip vilioja parduotuvių vitrinose. Atrodo nueinate į parduotuvę dailaus sijonėlio, bet akį netikėtinai patraukia žavingas megztukas  ir atrodo ranka pati tiesiasi originalios rankinės link. O išleidus beveik visus pinigus ir nudelbus akis žemyn, koja netikėtai užkliūna už naujos kolekcijos batelių. Galiausiai grįžtate namo, ne  su maišeliu, o su penkiais ir negana to suvokiate, kad sijono taip ir neįsigijote. Visą vakarą kamuoja moralinės pagirios,  net ir įsigyti daiktai nepakelia nuotaikos. Na o kitą dieną vėl kyla klausimas – o kur rasti sijonuką?

Tam, kad išvengti moralių pagirių ir piniginėje palikti ne tik vakar įsigytų prekių kvitus, puikiausia išeitis yra  kokybiški drabužiai internetu. Internetinėse parduotuvėse visos prekės suskirstytos kategorijoms, taigi labai tikslingai galėsite pasirinkti reikiamą skiltį ir rinktis tik tuos drabužius, kurių šiuo metu jums reikia. Net jeigu ir kils pagunda įsidėti į krepšelį kitos kategorijos drabužį, perėjus prie apmokėjimo aiškiai matysite visą išleidžiamą sumą, kuri arba maloniai nudžiugins, arba privers prabusti blaiviam protui.

Sutaupytas laikas ir pinigai tai tik keli malonūs akcentai apsipirkinėjant elektroninėje parduotuvėje. Vienas didžiausių privalumų – stilių įvairovė. Paprastoje parduotuvėje ieškant tarkim suknelės,  susidursite su tendencija, jog kiekviena parduotuvė turi savitą stilių. Jeigu esate įpratusi pirkti vienoje parduotuvėje, ilgainiui jūsų stilius taps nuspėjamas , mažiau stebins. Internetinės parduotuvės dažniausiai siūlo ne vieno ir net ne kelių gamintojų prekes, todėl kaskart galėsite įsigyti visiškai skirtingo stiliaus sukneles ir nuolatos stebinti ne tik save, bet ir aplinkinius. Taip pat vienoje vietoje galėsite rasti klasikinę aprangą, laisvalaikio drabužius ar  net proginius rūbus. Na, o didžiausias pliusas yra lojalumo programos, kurias siūlo Popi.lt elektroninė parduotuvė. Dažnai perkant vienoje parduotuvėje tikrai gausite specialių pasiūlymų  ir nuolaidų sekančiam apsipirkimui.

Svarbiausia, kad apsipirkimas netaptų žalingu įpročiu, kuris kainuoja daug laiko, pinigų , o galiausiai ir nervų. Kiekvienas įsigytas drabužis turėtų sukelti tik teigiamas emocijas, tad nepersistenkite ir apsipirkinėkite skaniai.