Kaip siuvinėjimas gali tapti pragyvenimo šaltiniu

siuvinėjimas

siuvinėjimas Įvairūs rankdarbiai ir kiti užsiėmimai gali būti ne tik maloniu laiko praleidimu, bet ir puikiu būdu užsidirbti. Kartais mes manome, kad užsidirbti galima tik iš piešimo, lipdymo, medinių rankdarbių, papuošalų gamybos. Tačiau iš tiesų, turint noro, gabumų ir šiek tiek žinių, užsidirbti galite iš savo beveik bet kurio mėgstamo pomėgio. Dažnai moterys abejoja, kad štai mezgimas ar siuvinėjimas gali tapti pragyvenimo šaltiniu. Iš tiesų gali, tik reikia žinoti, kaip tinkamai veikti.

Turėkite savo koncepciją

Pirmas žingsnis, šiek tiek prasimanyti pinigų iš savo rankdarbių – sukurti savo strategiją ir savo įvaizdį. Rankdarbiai ir unikalūs gaminiai Lietuvoje pastaruoju metu ypač populiarūs, bet tam, kad Jumis susidomėtų, dažnai nepakanka tik gerai dirbti, reikia ir šiek tiek pasireklamuoti. Geriausiai Jus įsimins, jei sukursite savo logotipą, pavadinimą, mažą savo viziją, kuri atspindės Jūsų darbo specifiką ir idėją.

Naudokitės šventiniu laikotarpiu

Pirmas puikus būdas išbandyti save viešoje erdvėje ir pasitikrinti, ar siuvinėjimas Jums gali atnešti šiek tiek uždarbio, yra mugės ir įvairūs šventiniai turgeliai. Tai puiki galimybė susipažinti su rinka, konkurentais, įvertinti savo galimybes ir pamatyti naujas perspektyvas. Ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir kaimuose bei miesteliuose įvairių švenčių proga nuolat vyksta turgeliai, mugės, kur žmonės pardavinėja savo gaminius, naminius produktus, rankdarbius. Tokie turgeliai ypač vilioja žmones, kurie ieško unikalių ir šiltų dovanų ar suvenyrų. Išbandykite save kalėdinėje ar pavasarinėje mugėje ir pamatysite, kad Jūsų darbai sulaukia dėmesio, yra perkami ir vertinami. Labai dažnai pirmasis pasirodymas viešumoje namuose siuvinėjančioms ar mezgančioms damoms yra pirmas žingsnis verslo link.

Pasiekite savo klientus moderniai

Gali būti, jog Jūs jau girdėjote nuostatą, jog siuvinėjimas yra atgyventas reikalas. Tačiau toms, kurios sugeba siuvinėti kūrybiškai ir neva seniai nuvalkiotam užsiėmimui suteikia naują rūbą – sekasi visuomet. Tik pagalvokite apie modernius piešinius, perkeltus į siuvinėjimo kryželiu techniką, apie unikalius siuvinėtus kaklaraiščius, šiltas žiemines kojines su inicialais, rankšluosčius, su pasirinktu logotipu, žodžiais ar paveikslėliais Kūrybai vietos aibės, atraskite savo nišą. Ir nepamirškite, jog net ir siuvinėjimas gali būti populiarus internete. Susikurkite savo svetainę ar paskyrą socialiniame tinkle, kad klientai Jus rastų dar lengviau. Dalinkitės ten savo idėjomis, naujais darbais ir nė nepastebėsite, kaip aplink Jus susiburs nauji užsakovai.

Parašykite komentarą