Pasiruoškite slidinėjimui – termo rūbai, sveikatos draudimas ir gera kompanija!

termo rūbai

termo rūbaiNusprendėte pradėti slidinėti ir planuojate kelionę į turistų išgirtas slidinėjimo vietas? Puiku! Slidinėjimas – puikus išbandymas ne tik kūnui, bet ir mintims. Minėtojo sporto meistrai tvirtina, kad šis užsiėmimas padeda atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. Tiesa, jei norite, kad slidinėjimas padovanotų gražiausius atsiminimus, šiai pramogai turite pasiruošti iš anksto – susiplanuoti kelionę, įsigyti kokybiškų ir žiemos sportui pritaikytų drabužių (šiuo atveju geriausias sprendimas – termo rūbai ir įvairūs aksesuarai: akiniai nuo saulės, pirštinės, kepurės ir t. t.), pagalvoti apie sveikatos draudimą ir, žinoma, nepamiršti geros kompanijos!

Slidinėjimo malonumais galite mėgautis daugelyje pasaulio šalių, svarbiausia – atrasti tai, kas tinka jums. Populiariausias lietuvių pasirinkimas – Slovakija, Čekija, Austrija ir Italija. Konkrečios valstybės pasirinkimas priklauso nuo pageidaujamos kelionės trukmės, finansinių galimybių ir poreikių. Keliauti galite pačiais įvairiausiais būdais, tačiau vertinantiems patogumą, rekomenduojama keliauti nuosavu automobiliu. Taip nesunkiai pasieksite pasirinktas slidinėjimo teritorijas, be to, su savimi turėsite visą reikalingą įrangą. Kelionė automobiliu yra itin patogus sprendimas ir tuo atveju, jei automobilyje važiuojate su šeimos nariais ar draugais – taip ne tik mėgausitės geros kompanijos privalumais, bet ir sutaupysite kelionėms skirtas išlaidas.

Nepamirškite, kad žiemos sportas neatsiejamas nuo peršalimo rizikos, todėl slidinėjant jums bus reikalingi kokybiški termo rūbai. Pagalvokite ne tik apie viršutinius drabužius, bet ir apie apatinius aprangos sluoksnius. Labai svarbu, kad viršutiniai drabužiai būtų pralaidūs orui, tačiau apsaugotų nuo drėgmės ir šalčio (priešingu atveju, vos kelis kartus pargriuvę tuoj pat sušlapsite ir peršalsite). Apatiniai drabužiai turi sugerti prakaitą ir užtikrinti oro pralaidumą. Apskritai, specialistai rekomenduoja pagalvoti apie trijų sluoksnių termo drabužius. Pirmasis sluoksnis skirtas prakaito sugėrimui, antrasis – šilumos sulaikymui, trečiasis – apsaugai nuo drėgmės ir vėjo. Nepamirškite ir aksesuarų. Slidinėjant labai svarbu turėti patikimus akinius, kurie apsaugos ne tik nuo akinančių saulės spindulių, bet ir nuo sniego. Be to, labai svarbu turėti šiltas pirštines ir kepurę.

Nors termo rūbai apsaugos nuo peršalimo, nevaržys jūsų judesių ir užtikrins maksimalias komforto sąlygas, nepamirškite, kad nuo traumų nebūsite apsaugoti. Deja, slidinėjimas yra gana pavojinga veikla, ypač tuo atveju, jei šioje srityje esate naujokai. Prieš pradėdami sportuoti, objektyviai įvertinkite savo fizinį pasirengimą ir nereikalaukite iš savęs daugiau, negu galite. Kad išvengtumėte finansinių rūpesčių ir nemalonumų, privalote pagalvoti apie sveikatos draudimą – nendradarbiaudami su patikimomis draudimo bendrovėmis, kelionės metu jausitės užtikrintai ir saugiai.

Parašykite komentarą