Kaip sukurti modernų interjerą virtuvėje?

moderni virtuve

moderni virtuveVirtuvė yra ta vieta, kurioje žmonės palyginus praleidžia gana daug laiko. Natūralu, kad remontuojant namus būtent virtuvė yra viena iš pirmesnių vietų, kurią norėtųsi pakoreguoti. Kol vieni renkasi klasikinį interjerą, kiti tuo tarpu mano, kad modernus – geriausias pasirinkimas. Visgi, norai dar ne viskas, kadangi reikia žinoti, kaip galima būtų tokį susikurti. Modernūs ir klasikiniai baldai skiriasi, tad tik tiksliai suvokus, kokie Jums atrodo gražiausi – pavyks teisingai pasirinkti.

Modernūs virtuvės baldai pagal užsakymą suteikia galimybę gauti labiausiai poreikius tenkinantį variantą. Kol vieni naudojasi galimybe pirkti jau pagamintus baldus, kiti mano, kad individualūs užsakymai geba kur kas labiau patenkinti žmonių poreikius.

Virtuvės baldai pagal užsakymą yra geras pasirinkimas, kadangi:

 1. Jeigu jūsų virtuvė yra neįprastos formos – tradicinius baldus įkomponuoti gali būti kiek sunku. Patogu, kai specialistai atkreipdami dėmesį į kai kuriuos aspektus atitinkamai kuria ir baldus.
 2. Užtikrinama, kad savo namuose turėsite vienetinį baldą.
 3. Kainos aspektu sumokėsite kiek daugiau, tačiau dažniausiai gaminant konkrečiam žmogui meistrai labiau pasistengia ir baldai tarnauja kur kas ilgiau.
 4. Baldų gaminimo metu glaudžiai bendradarbiaujama su klientais stengiantis patenkinti jų poreikius.

Klasikiniai baldai dažniausiai gaminami iš medienos bei yra gana tamsių spalvų. Paprasčiausiai tai tradicija, kuri yra nusistovėjusi jau gana ilgą laiko tarpą. Kiek kitaip atrodo modernus pasirinkimas, kurį šiuo atveju ir norėtume Jums rekomenduoti.

Modernūs virtuvės baldai pagal užsakymą dažniausiai pasižymi šiomis smulkmenomis:

 • Dažniausiai moderniame interjere dominuoja ypač ryškios spalvos. Raudonos spintelės ir net mėlynas šaldytuvas virtuvėje atrodo gana natūralus pasirinkimas.
 • Jeigu klasikiniai baldai dažniausiai būna su įvairiais papuošimais, tai modernūs baldai – paprasti. Dominuoja minimalizmas ir lengvumas.
 • Apskritai minimalistinė virtuvė yra gana paprasta ir „neapkrauta“. Beveik visi daiktai konkrečiai jiems skirtose spintelėse.

Modernistinis interjeras yra mėgstamas todėl, kad tuo pačiu jis yra ir praktiškas; klasikiniame interjere dominuoja labai daug smulkmenų, kurios tuo pačiu reikalauja ir priežiūros. Natūralu, kad tvarkymui norisi skirti kuo mažiau laiko. Taip pat ant ryškių spalvų paviršių dulkės sunkiau matosi, o dažniausiai tai, ko mes nematome, tas mums ir netrukdo. Svarbiausia, kad būtų užtektinai švaru virtuvėje gaminti pietus.

Akivaizdu, kad virtuvės baldai pirmiausia turi patenkinti funkcionalumo poreikius. Greta to reikia nepamiršti ir dizaino, kuris taip pat labai svarbus ir reikalingas. Susirasti tinkamiausius baldus nebus labai paprasta. Ypač tokiu atveju, jeigu esate išrankus asmuo. Pateiksime kelias gaires, kurios Jums bus naudingos ieškant kokybės.

 1. Žinoma, nusistačius pinigų sumą kur kas greičiau pavyks atrasti tinkamiausią variantą.
 2. Pagalvokite, ar Jums reikalingas klasikinis, ar modernus interjeras.
 3. Įvertinkite ir tai, kad gali skirtis baldų dydis. Jeigu Jūsų virtuvė nėra didelė – tokiu atveju reikia kuo mažiau vietos užimančių baldų.
 4. Nepamirškite, kad vieni baldai gali būti labiau funkcionalūs, o kiti – mažiau. Pasirinkite tai, kas Jums labiausiai tinka.
 5. Galiausiai, įvertinkite ir iš kokios medžiagos baldai yra pagaminti. Medis – dažniausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą