Pagalba ruošiant šventinį stalą: daugiafunkciniai puodai

puodai

puodaiArtėjantis šventinis laikotarpis tikrai verčia namų šeimininkes kaip reikiant pasukti galvas, kaip šiemet dar labiau nustebinti namiškius ir svečius. Šventinis stalas – vienas svarbiausių lietuviškų šventinių atributų, tad šventiniai patiekalai ir pasiruošimas vaidina labai svarbų vaidmenį. Ne tik šventinėmis dienomis, o dar gerokai prieš jas virtuvėje barška puodai, kaista, verta, kunkuliuoja įvairiausi gaminiai. Juk padengti šventinį stalą – rimtas iššūkis, jis ne visuomet įveikiamas per vieną dieną.

Tačiau verslininkai ir puodų gamintojai nuolat šiuolaikiškoms šeimininkėms siūlo įvairius virtuvės pagalbininkus. Tai įvairūs kombainai, šiuolaikiški puodai ar elektriniai prietaisai, galintys kaip reikiant palengvinti maisto ruošą. Vienas tokių atradimų, kuris puikiai gali pagelbėti ir ruošiant šventinius gaminius – daugiafunkcinis puodas.

Tai šiuolaikinis virtuvės pagalbininkas, tikrai nustebinsiantis bet kurią namų šeimininkę. Ruošiantis šventėmis ant dujinės nuolat kažkas kunkuliuoja, čiršką, verda ir ne visuomet visiems reikalingiems puodams bei keptuvėms ten atsiranda vietos. Jie norite sutaupyti laiko, kol ruošiate kitus valgius – daugiafunkciniai puodai yra puiki išeitis.

Tokio puodo privalumas yra tas, kad jam nereikia nei viryklės, nei orkaitės, nes jis veikia įjungtas į elektros lizdą. Be to, daugiafunkciniai puodai yra labai „savarankiški“ ir nereikia prižiūrėti jų gamybos eigos. Taigi, Jūs sutaupote laiko ir tuo metu galite ruošti kitus patiekalus. Dugiafunkciniame puode gali būti gaminami patys įvairiausi gaminiai: nuo sriubos, troškinių iki plovo ar net karšto garuojančio pyrago. Taigi, jei pritrūkote laiko ir vietos virtuvėje, šie puodai gali Jus išgelbėti.

Be to, daugiafunkciniai puodai yra sukurti šiuolaikiškoms moterims, kurios nori, kad maisto gamyba būtų greita ir efektyvi. Mat iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas puodas neprisvyla. Tad maistas išlieka skanus ir nepakitęs, o puodą plauti itin paprasta. Ir tai dar ne viskas – geriausia žinia ta, kad daugiafunkcinio puodo nereikia prižiūrėti. Baigęs maisto gamybą jis išsijungia pats, taigi išvengiate prisvilusių gaminių ar maisto išbėgimo per kraštus. Kol daugiafunkcinis puodas gamina Jūsų pasirinktą patiekalą, galite ramiausiai rūpintis kitais maisto ruošos darbais ir nesijaudinti, kad pamirštas puodas prisvils, o maistas išbėgs. Argi tai ne puiki šventiška idėja?

 

Parašykite komentarą