Kelionės į Čikagą gali būti ir pigesnės

Pigūs aviabilietai iš Rygos, Kauno, Vilniaus, Palangos nuo €9 tik su Flymaster.LTVisiems besidomintiems kelionėmis į Čikagą verta suskubti įsigyti bilietus, nes mat šiuo laikotarpiu dabar juos gauti mažomis kainomis gali būti gana sunku. Pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai dabar yra kaip reikiant graibstomi, todėl jeigu norite pakeliauti už Atlanto būtent šventiniu periodu, tai laukti tikrai nėra prasmės. Aišku, pirmiausia siūloma nepamiršti, kad keliaujantiems už Atlanto teks šiek tiek laiko skirti ir vizų gavimui. Mat į šį JAV miestą jūs nukeliauti be vizų negalėsite. Tik po Europos Sąjungos ir Šengeno zonos šalis galima judėti laisviau. Visiems besiruošiantiems į Čikagą verta vengti kelionių agentūrų pasiūlymų, nes tie pasiūlymai yra bene brangiausi.

Jeigu planuojate kelionę į Čikagą ir galvojate kokiais būdais būtų galima sutaupyti, tai pradėti reikėtų būtent nuo kelionių tinklapių paieškos. Tie kurie nori sumažinti išlaidas kelionių organizavimo metu pirmiausia turi rinktis tuos kelionių tinklapius, kuriuose pateikiami pasiūlymai iš kelių skrydžių bendrovių. Šitokiu būdu bus galima rasti bendrovę, kuri pasiūlys pigiausius bilietus. Žinoma, nereikėtų galvoti, kad už kelis eurus pavyks nuskristi į Čikagą – į šį JAV miestą nuskrisite už kiek didesnę sumą, nes kaip minėjome – tai nėra miestas, kuris priklausytų Europos Sąjungai ar Šengeno zonai. Pigių skrydžių oro linijos dabar į šį miestą gali nuskraidinti už kelias dešimtis eurų, bet aišku – daug kad priklausys ir nuo skrydžių klasės.

Tie kurie nori išvengti didelių išlaidų, pirmiausia turi rinktis ekonominės klasės skrydžius. Jie dabar yra pigiausi. Skrydžių bendrovės, kurios siūlo ekonominės klasės skrydžius, už juos reikalauja mažiausių sumų. Specialūs kelionių tinklapiai jums gali pateikti didžiausią tokių skrydžių pasirinkimą. Tiesa, nesirinkite tokių kelionių tinklapių, kurie yra nežinomi. Tik žinomuose tinklapiuose jūs galite saugiai įsigyti lėktuvų bilietus geriausiomis kainomis. Kas liečia skrydžių į Čikagą, tai juos geriausia būtų pirkti iš tų skrydžių bendrovių, kurios yra populiariausios Lietuvoje.

Taupantiems tiesiog verta daugiau laiko skirti domėjimuisi kelionių planavimu, nes toli gražu ne į visus kraštus galima nuvykti už mažą sumą, o ką jau kalbėti apie poilsį.

Daugiau informacijos: http://flymaster.lt/jav/cikaga.php