Ar girdėjote apie tokią paslaugą kaip greitosios paskolos internetu arba, kitaip sakant, greitieji kreditai? Tikriausiai girdėjote, nes ši paslauga itin reklamuojama. Greitųjų kreditų paklausa ypač pradėjo augti kai prasidėjo ekonominė krizė. Tuomet žmonės buvo atleidžiami iš darbo, mažinami atlyginimai, o gerą darbą susirasti buvo ne patys geriausi laikai. Todėl daug kas griebėsi greitųjų kreditų internetu ir taip bandė išgyventi. Žinoma, buvo ir tokių, kurie imdavo paskolas iš banko, tačiau čia jau kita tema. Šiandien greitos paskolos internetu yra imamos gerokai rečiau, tačiau ir skolininkų yra mažiau. Tad jei ir jums prireikės tokios paskolos, tuomet papasakosime jums, kaip ją gauti.
Norint gauti greitąjį kreditą, reikia susirasti kreditorių. Iš pirmo žvilgsnio, tas yra lengviau nei lengva, juk jie visur reklamuojasi ir skelbiasi, tačiau kitas žingsnis yra pasirinkti būtent vieną ir geriausią greitųjų kreditų įmonę. Visos jos siūlo skirtingas sąlygas, skiriasi palūkanų normos ir greitos paskolos internetu lankstumas. Tai yra, vieni kreditoriai leidžia pratęsti grąžinimo terminą, kiti siūlo paskolą grąžinti dalimis ar atidėti įmokas. Vieniems klientams tai gali būti aktualu, o kitiems gali ir visai nerūpėti, nes jie yra įsitikinę, kad galės grąžinti paskolą tuomet, kuomet nurodė kreditorius. Šiaip ar taip, kreditorių išsirinkti yra būtina ir reikia vadovautis tuo, kuris pasiūlys jums geresnes sąlygas. Ir, kaip minėjome, geresnės sąlygos nebūtinai reiškia tik mažesnes palūkanas. Atsižvelkite į visas siūlomas sąlygas, kad ir į nemokamus kreditus. Apie juos – šiek tie plačiau.
Kai kurie kreditoriai siūlo pasiimti pirmąjį greitąjį kreditą nemokamai. Tai išties puiki paslauga ir ja yra pasinaudojęs ne vienas klientas. Tačiau kame kabliukas? Juk nemokamas sūris – tik pelėkautuose. Iš tiesų jokios paslapties nereikia, tiesiog kreditorius taip pritraukia klientus, kurie antrą kartą greičiausiai pasirinks tą patį kreditorių, nes jau žinos, kaip pildyti paraišką, kokius veiksmus reikia atlikti, kad būtų išduoti greitieji kreditai. Taigi, kreditorius prisivilioja klientą nemokamais pasiūlymais ir klientas čia užsilieka, tad nėra ko baimintis tokių pasiūlymų ir įtariai į juos žiūrėti. Tačiau visuomet atkreipkite dėmesį, ar nėra kitų mokesčių – kai kurie kreditoriai nemokamus kreditus šiek tiek finansuoja administravimo mokesčiu. Žinoma, administravimo mokesčiai greitoms paskoloms internetu nėra dideli, tačiau geriau iš anksto žinoti, už ką ir kiek teks sumokėti, kad paskui netektų būti nemaloniai nustebintam.