Kokį paltą rinktis ateinančiam sezonui?

Renkantis drabužius dėmesys krypsta ne vien tik į tai, kas labiausiai tinka tam tikram figūros tipui, bet taip pat ir į vyraujančias mados tendencijas. Viename posakyje teigiama, kad slides vertėtų ruošti dar vasarą, tad ta pati taisyklė galioja ir renkantis paltą. Niekam ne paslaptis, kad tokių drabužių paieškos kartais trunka gerokai ilgiau nei norėtųsi, tad šio „darbo“ nereikėtų pasilikti paskutinei minutei: spaudžiant šaltukui viršutiniai drabužiai kartais yra pasirenkami pernelyg skubotai, tad paieškas vertėtų pradėti dar tada, kai palto įsigijimas nėra būtinybė. Nors dalis pirkėjų teikia pirmenybę fizinėms parduotuvėms, tačiau vasaros laikotarpiu čia ne visada galima rasti ne šio sezono prekių, taigi, galima pasidairyti, kas yra siūloma internetu.  Renkantis paltą nėra jokio reikalo skubėti, galima palyginti kainas skirtingose parduotuvėse, ir t.t., todėl tokia galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Kokios mados tendencijos vyraus 2020-2021 metų žiemą?

Kartais palto įsigijimas yra atidėliojamas iki pat būsimo šaltojo sezono, nes paprasčiausiai manoma, kad įsigytas drabužis paprasčiausiai nebebus madingas. Vis dėlto, tikrai nėra jokio reikalo nuogąstauti – apie būsimas mados tendencijas visuomet galima pasidomėti dar iš anksto. 2020-2021 metų šaltuoju sezonu bus itin madingi „pliušiniai“, oversized tipo paltai, griežtesnio sukirpimo paltai, kurių ilgis gali labai varijuoti. Ateinančio šaltojo sezono top‘as – ilgas, kelius dengiantis paltas, kuris gali būti paryškinantis ar priešingai – paslepiantis figūrą. Galima drąsiai rinktis tokius paltus, kurių siluetas labai primena suknelę: tokių viršutinių drabužių audinys gali būti puoštas gėlėmis ar kitais elementais. Nors dažnai manoma, kad apsiaustai atrodo pernelyg senamadiškai, tačiau įsitikinsite, kad tokie drabužiai gali būti tikrai labai modernūs ir suteikiantys aprangai dar daugiau žavesio. Taip pat svarbu akcentuoti, kad 2020-2021 metų šaltąjį sezoną grįžta šeštojo ir septintojo dešimtmečio mados: bus madingos odinės ar dirbtinės odos striukės su pašiltinimu. Mados top‘ų viršūnėse vyraus ir ketvirto dešimtmečio siluetai – galėsite rinktis itin moteriškus, įdomaus sukirpimo paltus, kurie aprangą pavers tikrai ekstravagantiška. Rinktis tikrai yra iš ko, todėl verta pagalvoti, kokį įvaizdį norėsite susikurti.

Įvertinkite, koks paltas jums labiausiai tiktų

Džiugina tai, kad mados tendencijos įprastai yra palankios įvairių tipų figūrų savininkėms, tad kiekviena moteris turi galimybę pasirinkti labiausiai tinkančius drabužius. Klaidinga manyti, kad mados keičiasi greičiau nei susidėvi drabužiai: gana dažnais atvejais tos pačios mados tendencijos vyrauja ne vienerius ir ne dvejus metus. Vis dėlto, jei nerimaujate, kad praėjus vos vienam sezonui įsigyti drabužiai nebebus madingi, galima rinktis klasikinius drabužius, kurie niekada nesitraukia iš mados top‘ų. Visuomet svarbu įsivertinti, kokie drabužiai gali padėti išryškinti figūros privalumus ir paslėpti trūkumus: pavyzdžiui, kriaušės tipo figūrai labiausiai tinka kiek ilgesni paltai, kurių viršutinė dalis yra dekoruota įvairiomis detalėmis, o apversto trikampio figūrai labiausiai tinka gana trumpi paltukai, kurie klubams vizualiai suteikia apimties, ir t.t.

Paltai geriausia kaina

Renkantis paltą neretai siekiama sutaupyti pinigų, todėl pravartu pasidomėti, kokiose parduotuvėse nustatytos kainos yra pačios palankiausios. Tikrai nesuklysite, jei tokios produkcijos nuspręsite įsigyti internetu – čia įvairios prekės visuomet yra parduodamos pigiau nei kitur, be to, kainų palyginimas skirtingose pardavimo vietose dažniausiai trunka ne daugiau nei porą minučių. Tai, žinoma, nėra vienintelė priežastis, kodėl vertėtų pagalvoti apie palto įsigijimą internetu: taip pat džiugina tai, kad produkcijos pasirinkimas yra tikrai labai didelis, galima pasirinkti patogią prekių atranką pagal tam tikrus kriterijus (pagal kainą, modelį, ir t.t.) Prie kiekvienos prekės pardavėjai visada stengiasi pateikti kuo išsamesnius aprašymus, todėl pirkėjai gali kur kas paprasčiau pasirinkti juos dominančią produkciją. Jei norite įsigyti žieminį paltą, natūralu, jog jums bus svarbu, kad paltas būtų pakankamai šiltas, todėl reikės atsižvelgti į tai, kokia yra jo sudėtis. Dydžių lentelės padės paprasčiau įvertinti, kokio dydžio drabužį vertėtų įsigyti, o tuomet, jei įsigytas paltas nepateisintų jūsų lūkesčių, jį galėsite grąžinti ar tiesiog pakeisti kitu.

Didelį moteriškų paltų pasirinkimą galėsite rasti apsilankiusios internetinėje parduotuvėje  https://style24.lt/moterims/paltai-moterims: čia visuomet yra siūlomi patys madingiausi drabužiai tikrai patraukliomis kainomis, todėl išsirinkti patinkantį paltą tikrai nebus pernelyg keblu.