Kokio audinio striukės labiausiai tinka pavasariui?

striukė

Pavasario metu reikia kuo daugiau dėmesio skirti lauko drabužiams, kadangi oras dažniausiai atrodo šiltas, tačiau yra permainingas. Blogai, kai žmonės pradeda nešioti labai plonus drabužius. Suprantama, kad saulė labai vilioja, tačiau pavasarinės striukės – būtinos. Kiti į lauką su megztiniais – blogai, kadangi pavasario metu dažniausiai vis dar jaučiąs įšalas, o nakties metu net galima sulaukti šalnų.

Audinių skirtumai

Pavasarinės striukės gali būti gaminamos iš labai skirtingų audinių. Pardavėjai tikina, kad dažniausiai vyrai per daug to nesureikšmina, kadangi jiems neatrodo svarbu – koks audinys yra. Daugiausia dėmesio yra skiriama stiliui ir tuo pačiu žiūrima, kad pasirinktas lauko drabužis būtų reikalingo dydžio. Tai yra labai blogai, kadangi audinys gali lemti ne tik šilumą, tačiau taip pat ir patogumą. Juk geras drabužis turi visiškai nevaržyti judesių, tačiau užtikrinti, kad mikroklimatas bus palankus kūnui, galiausiai, padės išvengti ne tik šalčio, tačiau ir prakaitavimo.

Kadangi daugelis perka internetu – tikrai lieka daug laiko, kuris skirta lyginimui ir derinimui, galiausiai, tinkamo audinio striukės pasirinkimui. Siūlome ir jums daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios – ypač svarbios.

Sintetiniai audiniai – nebūtinai blogi

Turbūt gana dažnai tenka  girdėti, kad visada reikia rinktis natūralaus audinio drabužius, kadangi jie yra kur kas malonesni Jūsų odai. Galbūt r taip, tačiau pirmiausia – natūralaus audinio drabužiais kainuoja kur kas daugiau, o antra – tikrai ne visada galima rasti tokius drabužius, kurie yra iš natūralaus audinio.

Štai pavasarinės striukės dažniausiai būna gaminamos iš sintetikos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos labai blogos kokybės. Priešingai. Kokybė yra gera, o tuo pačiu striukė dažniausiai džiugina ir tobuli mikroklimatu, kuris suteikia Jums galimybę labai gerai jaustis ir tada, kai lauke gana karšta. Siūlome daugiau pasidomėti apie sintetinius audinius ir tuo pačiu nevertinti jų taip kritiškai, kadangi tai gali būti patvarus ir ilgaamžis pasirinkimas.

Natūralių audinių priežiūra

Visgi, jeigu jums atrodo, kad geriausias pasirinkimas yra natūralių audinių striukės – gerai, tačiau tokiu atveju reikia nepamiršti, kad dažniausiai natūralūs audiniai yra kur kas lepensi, tad teks papildomai investuoti pinigų į priežiūra. Gerai, jeigu Jūsų skalbimo mašina turi tokias funkcijas, kurios yra skirtos natūralus audinio valymui. Jeigu ne – teks keliauti į salonus. Žinoma, galite bandyti valyti namuose, tačiau deja – dažniausiai taip padaroma dar daugiau problemų ir striukė būna sugadinta.

Daugiau dėmesio smulkmenoms

Audiniai dažniausiai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis striukes, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad jos taip pat turi būti tinkamai prisiūtos. Žinoma, vertinkite, kokie užtrauktukai ir sagos yra naudojami, kokios kišenėms montuojamos ir kitos smulkmenos, kurios garantuos, kad ne tik pasirinkto audinio striukė bus gera, tačiau ir kiekviena smulkmena tokia, kokios reikia, kad tarnautų ilgai ir funkcionaliai.

Termoizoliacinės striukės

Pavasaris yra tas laikas, kai dažniausiai tenka justi ir šaltį, ir karštį, tad kartais gali būti sunku rasti tokias striukes, kurios labiausiai tinka ir kurios gali tarnauti visą sezoną, padėtų žmogui gerai jaustis. Ar įmanoma rasti balansą? Taip. Tokiu atveju verta pirkti termoizoliacines striukes, kurios dažniausiai garantuoja, kad tiek labai šaltomis dienomis, tiek labai karštomis dienomis žmogus galės džiaugtis tobulai jam sukurtu mikroklimatu, kuris neleis kūnui nei šalti, nei prakaituoti.

Audinys – svarbu. Tačiau ieškodami pavasarinės striukės – daugiau dėmesio skirkite ir kitoms smulkmenoms.