Batų priežiūra – nėra sudėtinga, tačiau – būtina

batai

Jeigu norite, kad Jūsų avalynė visada atrodytų puikiai – tokiu atveju turite jai skirte reguliaraus dėmesio. Svarbiausia, kad tad dėmesys nėra bei brangus, nei reikalaujantis daug laiko, tačiau jis turi būti reguliarus, kadangi tik tokiu atveju batai ilgai tarnaus.

Žinoma, tiek moteriška, tiek vyriška avalynė pirmiausia turi būti atsakingai pasirenkama, kadangi tik geros kokybės batai, tinkamai prižiūrimi, bus ilgaamžiai. Imu Sau elektroninė parduotuvė siūlo geros kokybės batus patraukliomis kainomis, tad įsigykite čia ir skaitykite mūsų paliktus komentarus, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia.

Pirmiausia reikia susižinoti – iš kokios medžiagos yra pagaminti batai. Jau vien tai labai konkrečiai pasako – kokia priežiūra reikalinga. Dažniausiai prie lepesnių skiriami zomšiniai, taip pat ir natūralios odos batai, kuriems dažnai reikalingos specialios valymo priemonės. Paprasti medžiaginiai yra ne tokie lepūs ir juos dažnai galima tiesiog skalbti skalbyklėje, jiems nieko nenutiks.

Taip pat reikia atsiminti, kad skirtingų dėmių valymui reikalingos ir skirtingos priemonės. Nebūtinai jas reikia pirkti, kadangi šiuo metu internete galima rasti daug komentarų, kuriuose yra dalijamasi patirtimi – kaip buvo pašalintos konkrečios dėmės ir avalynės.

Išplautus batus labai svarbu palikti džiūti natūraliai, kadangi kitu atveju jie gali prarasti savo formą, ai kurie taupydami laika batus džiovina džiovyklėse, tačiau tai yra blogas pasirinkimas, kadangi tokio tipo avalynė gali išsikraipyti. Ypač – vyriška avalynė, kadangi ji dažniausiai ilgesnė ir platesnė, tad natūralus džiovinimas jai yra ypač svarbus.

Naudokite ir specialias impregnavimo priemonės, kurios padeda apsaugoti batus nuo drėgmės ir tuo pačiu purvo. Žiemos bei rudens metu tai yra nepamainomas pagalbininkas. Geriausia papildomai apipurkšti tada kai einat į lauką. Tokiu atveju galite būti ramus dėl kokybės.

Vyriška avalynė taip pat reikalauja džiovinimo kaskart kai tik grįžtate namo su šlapiais batais. Nedžiovinkite prie jokių dirbinių šilumos šaltinių, kadangi tokie batai – greitai praranda savo forma.

Tinkama priežiūra – garantuoja ilgaamžiškumą. Pasirūpinkite avalyne.