Kokios dantų balinimo priemonės efektyviausios?

oralgen nupearl balinamasis dantu piestukas klikshop.t

oralgen nupearl balinamasis dantu piestukas klikshop.tMūsų dantų sveikatą ir išvaizdą nulemia mūsų kasdieniai įpročiai ir gyvenimo būdas. Dažniausiai jų sveikata išduoda mus kankinančias ligas ir simptomus, o ne retai ir genetiką. Dantų balinimas visame pasaulyje vis aktualesnė tema, tačiau ne tik todėl, kad ir taip sveikus dantis turintiems žmonėms norisi baltesnės šypsenos. Ne retai dantys gali būti ne tokie balti dėl genų, o tada balinimas gali būti tikrai efektyvus sprendimas. Visgi, dėl vienų ar kitų priežasčių dantis balinti pageidauja vis daugiau pacientų. Ne retas iš jų, nenorėdami išleisti didelių pinigų sumų odontologijos kabinete, renkasi dantų balinimo namuose priemones. O jų yra nuo specializuotų, iki liaudiškų. Kokios balinimo priemonės iš tiesų gali suteikti dantims daugiau baltumo?

Geriausiai rinktis tai, kas patikrinta profesionalų

Bet kuris odontologas pasakys, jog balinti dantis reikėtų tik profesionalia metodika ir būdais. Tai nebūtinai turi būti vizitas odontologijos kabinete. Šiais laikais rinkoje jau galima aptikti daug profesionalių dantų balinimui skirtų priemonių. Štai kelios, kurios yra patikrintos ne tik specialistų, bet ir klientų.

  • Dantų balinimas kapomis. Tai vienas populiariausių ir labiausiai patikrintų dantų balinimo būdų namuose. Norint sulaukti pačio geriausio rezultato, geriausiai kapas užsisakyti odontologijos klinikoje. Jos kainuos ne taip ir pigiai, tačiau atitiks Jūsų dantų sudėti ir bus pritaikytos būtent Jūsų sąkandžiui. Tai palengvins dantų balinimo procesą. Taip pat odontologijos klinikoje Jums odontologas padės išsirinkti balinimo gelį, kurį reikės naudoti kartu su kapomis. Dažniausiai toks rinkinys kainuoja nelabai pigiai, tačiau turintiems galimybių ir daugiau laisvo laiko, tai puikus būdas išbalinti dantis. Tiesa, tiems, kurie nori sutaupyti, yra ir kitas būdas. Universalių dantų balinimo kapų galima įsigyti ir specializuotose parduotuvėse. Čia dantų balinimo kapos kaina gerokai mažesnė, tad pavyks sutaupyti ir vis tiek pasiekti norimų rezultatų.
  • Dantų balinimo pieštukas. Dar viena dažnai pasirenkama priemonė yra dantų balinimo pieštukas. Pieštukas ir kitos lengvai derinamos dantų balinimo priemonės gali būti dar vienas puikus pasirinkimas, norint pasiekti geriausią dantų balinimo rezultatą namuose. Dantų balinimo gelis, esantis pieštuke, efektyviai veikia ir suteikia naują spindėjimą Jūsų dantims. Dažniausiai tai lengvas ir paprastas būdas balinti dantis. Gelį reikia užtepti, palaikyti trumpą laiką ant dantų, tuomet išskalauti ir džiaugtis iš karto baltesniais dantimis. Tokios dantų balinimo priemonės gali būti derinamos su profesionalia burnos higiena bei liaudiškais balinimo būdais.
  • Dantų balinimo sistema. Jei norite būti tikri, jog Jūsų dantys išbals ir žinoti, kad esant poreikiui, galite vėl pasirūpinti jų baltumu, vertėtų pasidomėti dantų balinimo priemonių rinkiniais. Dažniausiai juose galite rasti ir dantų balinimo pieštuką, ir specialų gelį, ir net universalias dantų balinimo kapas. Dažniausiai tokį rinkinį įsigyti yra gerokai pigiau nei ieškoti šių priemonių atskirai, tad tokiu būdu galite sutaupyti, tačiau džiaugtis profesionalia priemonių kokybe. Be to, kad kuo daugiau tokių priemonių turėsite namuose, tuo lengviau bus įgyvendinti dantų balinimo procesą.