Lauko reklama ir jos galimybės

lauko reklama

Skaitmeninio amžiaus laikais viskas tiesiog keliasi į internetą- pradedant naujienlaiškiais ir baigiant maisto užsakymu. Ne išimtis ir reklama. Kokia daugybė reklamos persikėlė į interneto erdves. Bet kas, naršantis internete, pasakys, kad reklamos naudojimas internete yra netgi perdėtas – reklamos matomos visur ir iššoka pačiu netinkamiausiu metu, kai žiūrite video ar skaitote straipsnius. Tačiau dar ne visa reklama persikėlė į interneto platybes. Vis dar matome reklamas laikraščiuose, žurnaluose, per televiziją ar girdime per radiją. Neišnyko ir pati seniausia reklamos forma – lauko reklama.

lauko reklamaLauko reklama galima pačių įvairiausių formų. Visų pirma, kas yra lauko reklama? Taip dažniausiai vadinami visa reklama, prieinama viešosiose erdvėse, įskaitant ir viešąjį transportą ir paprastus nekilnojamus reklaminius stendus. Kodėl gi lauko reklama vis dar gyva ir kodėl vertėtų jai dar vis teikti dėmesį?

        Visų pirma, dėl ko lauko reklama yra gyva yra tai, kad viešosiose vietose būna daugybė žmonių, arba, kaip pasakytų reklamos agentas, potencialių klientų. Tad kodėl gi neišnaudojus to? Juk reklamos plotai siūlomi kone visose miesto vietose. Galbūt ir jūs norite pasinaudoti tokia lauko reklama, pristatinėdami savo produktą ir siekdami pritraukti klientus?

Kam verta naudoti lauko reklamą?

        Lauko reklama paprastai naudojama tokiems produktams, kurie yra plačiai vartojami įvairiausių žmonių. Pavyzdžiui, maisto reklamos. Juk turbūt ne kartą esate matę reklamuojamą greitąjį maistą ar užkandines. Taip pat dažnai lauko reklamos stenduose matome ir reklamuojamos išmaniuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius, pokalbių ir interneto planus. Visos šios prekės ir paslaugos yra plataus vartojimo, todėl lauko reklama yra puikus pasirinkimas tokiems dalykams reklamuoti.

        Reklama gali būti naudojama ne tik konkrečiam produktui parodyti, tačiau ir paskelbti apie atnaujinimus parduotuvėse, taikomas įvairias akcijas, pranešti apie išpardavimą  ar pakviesti klientus apžiūrėti naujo prekių asortimento. Taigi, bet kuris iš šių variantų gali būti panaudojamas lauko reklamoje.

        Kuri reklama labiau apsimoka – reklama internete ar lauko reklama? Sprendžiant iš to, kad naudojama tiek viena, tiek ir kita, akivaizdaus atsakymo nėra. Lauko reklama paprastai reikalauja gerokai didesnių minimalių investicijų ir daugiau derinimo. Tuo tarpu internetinė reklama šiais laikais yra itin paprasta ir ją nusipirkti galima už beveik bet kokią sumą. Taigi, ką pasirinksite jūs?