Reklaminiai plotai ir jų apšvietimas

Reklaminiai plotai Klaipėda

Reklaminiai plotai KlaipėdaGeras reklaminis plotas geroje vietoje gali lemti tikrai daug klientų. Tačiau niekada nereikia pamiršti ir smulkmenų. Vieta dar ne viskas. Kaip ir jūsų sukurtas plakatas, kad ir koks gražus būtų, taip pat visų klientų neatneš. Nereikia pamiršti ir paprasto stendo apšvietimo. Ypač – tamsiuoju metų laiku. Žinoma, jei jūsų reklaminiai plotai Klaipėda ar kuriame kitame pajūrio mieste, o jūsų reklama taikoma tik į vasarą gausius turistų srautus, tuomet galbūt į apšvietimą kreipti didelio dėmesio ir neverta.

Bet štai žiemą geras reklaminio ploto apšvietimas yra būtinas. Ir ne tik tamsiame užmiestyje. Net ir miesto centre tai labai svarbu. Skamba keistai? Viskas paprasta. Juk kažkur tarp miesto šviesų esantis neapšviestas reklaminis stendas visiškai neatkreips jokio dėmesio. Na o kur nors tamsioje pakelėje toli nuo miesto bus visai nematomas.

Ką gi reiškia geras reklaminio ploto apšvietimas? Žinoma, jis neturi būtų brangus. Norint sutaupyti bent jau elektros, galima pažaisti su plakato dizainu. Naudoti daugiau šviesių spalvų, galbūt net atšvaitinių detalių. Taip netgi turėsite dar vieną slaptą ginklą siekdami atkreipti dėmesį. Rinkdamiesi stendą pagal jo apšvietimą, būtinai nuvažiuokite į jį pažiūrėti ir tamsoje. Net ir kelios galingos lempos dar nieko nereiškia. Jos gali būti nukreiptos ne visai ten, kur reikia. Jų šviesa gali būti pernelyg sukoncentruota, apšviečianti ne visą stendą, bet atskiras stendo dalis. Ir jei jūsų dizaineris to iš anksto nežinos, reklama tokiame reklaminiame plote gali būti visiškai nevykus.

Grįžtame prie sezoninių vasarinių reklamų. Palanga, Šventoji, Nida ir kiti pajūrio miestai. Turistų srautai. Tokiu atveju reklaminiai plotai Klaipėda gali būti ir neapšviesti. Dienos vasarą ilgos. Galima bandyti taupyti. Kita vertus, tokioje vietoje sezono metu stendą norisi išnaudoti maksimaliai. Jeigu jūs taip nusiteikęs – neapšviestus bet kokius reklaminius stendus geriau pamirškite iš viso.

Bet kartais gali būti dar vienas variantas. Reklaminiai plotai Klaipėdoje sezono metu paprastai būna labai patrauklūs ir iš anksto rezervuoti. Jei pavėlavote į traukinį, gali nebebūti pasirinkimo. Tokiu atveju geriau neapšviestas stendas negu jokio. Žinoma, galite bandyti tokį dalyką kaip nors spręsti vietoje. Paprasčiausiai tai padaroma pasirenkant tam tikrą dizainą. Vėlgi – daugiau šviesių spalvų ir šviesą atspindinčių detalių. Paprasta, nebrangu ir naktį būsite ne tokie jau ir nematomi. Net ir be pagalbinių šviestuvų.