Maitinančioms mamoms svarbūs patarimai

Suknelės maitinančioms

Kiekviena nauja mamytė susiduria su daugybe iššūkių, kuriuos turi žūtbūt įveikti ir tai padaryti pačiu tinkamiausiu ir efektyviausiu būdu. Tai ypač svarbu tuomet, kai mama savo vaikelį maitina krūtimi. Tokiu atveju mamai tenka dar daugiau svarbių užduočių, kurių jokiu būdu negalima praleisti pro savo akis.

Suknelės maitinančiomsVisų pirma, jei norite, kad jūsų vaikelis gautų visas naudingiausias maistingąsias medžiagas, turite pasirūpinti subalansuota mityba. Be abejo, tai galima pavadinti kaip dietą maitinančioms mamoms. Galite neabejoti, kad būsimas mitybos racionas labai skirsis nuo to, kuris jums buvo įprastas, kai dar neturėjote vaikelio. Nors kai kurie žmonės sako, kad galima valgyti viską, bet saikingai – vis dėlto, tai nėra teisingas požiūris, kuriuo turėtumėte vadovautis. Įdomu, kodėl?

Kaip žinia, egzistuoja tam tikri maisto produktai, kurių jūsų naujagimis gali netoleruoti. Kiekvienas maisto produktas turi vienokį ar kitokį kiekį vitaminų ir mineralų. Dažnai pastebima, kad valgant uogas ir vaisius, kuriuose yra daug geležies, kūdikiams atsiranda alergija. Ir tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių. Lygiai taip pat reikėtų vengti kopūstų, riešutų, pupelių, arbūzo, braškių, abrikosų, įvairių raudonų uogų, miltinių patiekalų ir kt. Tiesą sakant maisto produktų, kurių netoleruoja kūdikiai, yra labai daug. Juolab, kad kiekvieno vaikelio organizmas yra labai skirtingas, todėl tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Taigi, turėsite labai daug dėmesio skirti savo mitybai ir būtinai stebėkite vaikelį – kaip jis reaguoja į tam tikrus jūsų vartojamus maisto produktus.

Žinoma, kai pasirūpinsite savo mityba, nereikėtų pamiršti ir jums tinkančios aprangos. Jei dėvėsite iki nėštumo įprastais buvusius darbužius, vargu ar tikrai visuomet galėsite jaustis komfortiškai. Būtent todėl labai praverčia liemenėlės, tunikos, marškinėliai ir suknelės maitinančioms mamoms – šie drabužiai suteikia patogumą ir leidžia išvengti įvairių papildomų rūpesčių, kurie įprastai kyla tuomet, kai kūdikėlį tenka maitinti neplanuotai ir ne savo kasdienėje aplinkoje.

Taip pat nepamirškite įsigyti ir pientraukį (jei pieno turėsite pakankamai), daugiau buteliukų (tam, kad kaskart vos tik panaudojus nereikėtų plauti) ir pieno buteliukų šildytuvą.

Parašykite komentarą