Kosmetika: kuo skiriasi natūrali nuo ekologiškos?

kosmetika

kosmetika

Kosmetika nuolatos apipinama mitais ir legendomis. Tarkim, natūrali kosmetika painiojama su ekologiška. Dar mažiau tiesos galima rasti kalbant apie tai kokį poveikį kometika odai daro. Įdomiausia tai, kad kiekvienas gamintojas gali pats pasirinkti pavadinimą ekologiški ar natūralūs jo gaminiai. Todėl mums telieka duoti stiprų ir argumentuotą atkirtį klaidinantiems pavadinimams.

Bendras pavadinimas

Kosmetika vikipedija bendru pavadinimu apibūdinama viskas, kas naudojama pagražintų kūno išvaizdą – dekoratyvinė kosmetika, vonios aliejai, kosmetika vaikams, kosmetika vyrams.

Natūralumo banga

Atėjo natūralumo mada, todėl lyg išprotėję gaudome viską kas pažymėta ženklu: natūralu, ekologiška, sveika. Atsirado aukščiausios kokybės kosmetika ziede ir kosmetika rasa. Šie prekiniai ženklai jau užkariavo vartotojų širdis, dėl puikios sudėties ir visiškai natūralių medžiagų. Tai kosmetika, kuri mums padeda būti gražiems be jokių cheminių priedų.

Be kvapiųjų medžiagų ir parabenų yra kosmetika avene. Ji specialiai sukurta jautrią odą turintiems žmonėms.

Ekologiška kosmetika reiškia, kad kosmetikos sudedamosios dalys auginamos ekologiškai be chemikalų. Tai jokiu būdu nėra tas pats, kas natūrali sudėtis, kuri, iš esmės reiškia, kad kosmetika gaminama iš gamtoje randamų medžiagų.

Patikimi prekės ženklai

Kosmetika ambrozija – rankų darbo gaminiai. Natūrali kosmetika gaminama tik iš natūralių medžiagų. Tai garsiausių Lietuvos žmonių pamėgti ir įvertinti gaminiai už prieinamą kainą.

Tie, kurie nori pasižvalgyti plačiau, atsigręžia į kosmetika iš izraelio. Ji ypatinga, nes gaminama iš negyvosios jūros gydomojo purvo. Negyvoji jūra nuo seno žinomas grožio ir sveikatos šaltinis. Iš jo gaminami veido kaukės, kremai, kurie padeda sugrąžinti odos elastingumą. Be visa kita ko ši kosmetika pigiau, o profesionalų sukurti gaminiai skirti įvairaus amžiaus moterims ir vyrams.

Kosmetika dnr komanda sako, kad kosmetika internetu gaminama net iš penkiolikos tūkstančių ingrediantų. Ši komanda padeda susigaudyti tarp lentynų. Kosmetika ir jos pasirinkimas yra mokslas bei menas, tuo pačiu. Sakoma, kad tai ką dedame ant kūno, turėtumėme be pasipiktinimo galėti suvalgyti, bet apsipilti, pavyzdžiui –  grietine, tikrai nėra malonu, o tuo labiau naudinga.