Marškinėliai visoms progoms

Verslo konsultacijos

marskineliai

Vyriški marškinėliai – viena svarbiausių vyriškos aprangos dalių. Jie tinkami pačioms įvairiausioms progoms, tačiau sumaišyti juos gana paprasta ir dažnai rizikinga.

Oficialūs marškinėliai

Po švarku galima dėvėti ne tik klasikinius užsegamus marškinius su kaklaraiščiu arba varlyte, bet ir marškinėlius. Jiems, akivaizdu, kaklo aksesuarų jau nebereikia, nors kartais pasitaiko ir išimčių, kai užsirišama stilinga skarelė. Paprastai tokie marškinėliai būna vienspalviai arba su labai nedaug ornamento – pro atsegtą švarką matosi labai nedaug… Tokius marškinėlius galima nešioti kartu su švarku neoficialių susitikimų, įvairių renginių metu. Renginio pradžioje galimas oficialus stilius, o pabaigoje, kai prasideda neoficialioji programa švarką galima nusimesti ir jaustis kaip klube.

Laisvalaikio marškinėliai

Laisvalaikis įsivaizduojamas gana įvairiai. Vieni tai įsivaizduoja kaip drybsojimą prie televizoriaus, kiti – kaip pasivaikščiojimą parke, treti – susitikimus bare su draugais. Bet kuriuo iš minėtų atveju tinka marškinėliai trumpomis arba ilgomis rankovėmis, gilesne iškirpte, turint tikslą pademonstruoti ne tik savo seksualų kūną, bet ir patraukti kai kurių žmonių dėmesį. Tai ne karnavalas, puoštis papūgiškais raštais nebūtina, todėl paprastai vyrai renkasi gana kuklius bet kokybiškus marškinėlius. Svarbiausia čia yra medžiaga, nes laisvalaikiu judama yra daugiau, todėl būtina užtikrinti, kad kūnas kvėpuotų, neatsirastų prakaito dėmės.

Klubiniai marškinėliai

Tai unikalūs marškinėliai, nes jų tikslas – išsiskirti iš minios. Apsivilkę juodus marškinėlius trumpomis rankovėmis, vyrai, atėję į klubą ar barą, tampa pilkąja mase, už ką jie nuolatos kritikuojami lyginant su užsieniečiais. Coco Chanel principai jiems netinka (ši dizainerė pagarsėjo dėl savo juodos spalvos rūbų), todėl į klubą reiktų eiti pasipuošus kiek ryškiau. Aišku, perlenkti lazdą galima gana smarkiai, jei į rimtą vakarėlį ateisite su leopardo odos imitacijos vakarėlį. Tai vis dėlto ne karnavalas ar gėjų baras, kur tokia apranga priimtina kur kas labiau.

Apatiniai marškinėliai

Tai paprasti medvilniniai marškinėliai skirti miegui arba vilktis po megztiniu, marškiniais. Jų tikslas – leisti kūnui kvėpuoti, sugerti prakaitą ir suteikti galimybę jaustis patogiai vėsiu metu. Šioje vietoje vyrai daro daugiausia klaidų, nes mano, kad su apatiniais marškiniais galima išeiti į žmones. Galima, bet tokių progų labai mažai.

Jei jau prakalbome apie sumaišymą ar klaidas, tai kita dažniausiai daroma klaida yra klubinius marškinėlius rengtis oficialių susitikimų metu. Kai po švarku užsivelkami marškinėliai su gobtuvu ir visokiais piešiniais ar raštais, atrodo gana nerimtai. Tai sau leidžia tik pramogų pasaulio žvaigždės įvairių kino pristatymų ar kitokių renginių metu.

Klubiniai marškinėliai dažnai yra sintetiniai ir dėl to nėra tinkami miegui, ar dėvėti po kitais rūbais, todėl reiktų pasižiūrėti, kuo vilkite prieš eidami miegoti. Svarbiausia, kad atsimintumėte apie tai, kai reikia juos skalbti.

Parašykite komentarą