Natūrali kosmetiką: rinkitės kokybę ir ekologiškumą

Šiomis dienomis kosmetikos parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių kosmetikos veidui, kūnui, burnai ir aplinkai gaminių gausos. Kiekvienas gamintojas siūlo savo prekę kaip pačią geriausią. Tai savaime suprantama, tačiau šiandieninis pirkėjas vis dažniau atsisuka į natūralią kosmetiką. Grožio priemonių prekybos įmonės „Burkalifa“ specialistai teigia, jog ekologiškos kosmetikos paklausa auga su kiekviena diena.

Kas yra natūrali kosmetika?  Tai grožio priemonės, kurioms pagaminti pasitelkiami produktai išskirtinai randami tik gamtoje: medus, vaisiai, uogos, įvairios žolės, gryni bei nerafinuoti aliejai ir kt. Ekologiškumu nepasižyminčios kosmetikos sudėtyje paprastai vyrauja sintetiniai, dirbtinai sukurti  produktai. Kad kosmetika yra tikrai ekologiška ir natūrali dažniausiai parodo tarptautiniai sertifikatai ir detalūs priemonių sudėties aprašai. Tuo galite įsitikinti apsilankę natūralios kosmetikos puslapyje burkalifa.eu. Gausus kosmetikos veidui, kūnui, kvepalų moterims ir vyrams pasirinkimas leis išsirinkti jums pačius tinkamiausius produktus.

Didelė dalis grožio priemonių vartotojų vis dar yra įsitikinę, jog ekologiška kosmetika greitai genda, todėl ji yra nepatikima ir labai trumpalaikė. Tiesa tokia, kad norint bet kokią priemonę išlaikyti kuo ilgiau šviežią, reikia dėti konservantų. Taip, natūralioje kosmetikoje taip pat yra konservantų. Tik jie išgaunami iš gamtos. Tą be vargo leidžia padaryti dideli mokslo pasiekimai ir inovacijos. Kokie tie natūralūs konservantai? Tai įvairūs aliejai, sudarantys save konservuojančių priemonių derinius. Šie pasiekimai neatidarytą natūralią kosmetiką leidžia laikyti 1-2 metus, o jau atidarytą galėsite naudoti iki pusės metų laikotarpio.

Kalbant apie natūralius konservantus,  reikia paminėti, jog šiuolaikinių žmonių gyvenime įvairiausios alerginės organizmo reakcijos tapo natūraliu reiškiniu. Štai čia ir slypi visa paslaptis: tokius negalavimus dažniausiai sukelia sintetiniai produktai. Tuo tarpu iš gamtos gauti konservantai leidžia ne tik džiaugtis ekologiška kosmetika, bet ir sumažina alergijos sukėlimo atvejus. Tokie dalykai ypač dažnai pasireiškia, kai naudojame kvapus namams, biurui ar automobiliui.

Visi norime, jog mūsų aplinka maloniai kvepėtų. Tačiau nuolat naudojami sintetiniai kvapai anksčiau ar vėliau ims erzinti organizmą ir sukelti įvairiausių negalavimų. Pagalvokite apie tai, kai perkate kvepalus namams ar automobiliui ir toje aplinkoje būna vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės. Tuomet galbūt išties verta investuoti šiek tiek daugiau ir džiaugtis natūraliais kvapais?