Netradicinės dovanos artimiesiems

Džemperiai

DžemperiaiDalis žmonių Kalėdinę eglutę puošia Kūčių rytą, kiti – likus savaitei ar net mėnesiui iki didžiosios metų šventės. Taigi nenuostabu lapkričio pabaigoje sutikti žmonių, kurie kalėdinių dainų fone gurkšnodami savo mėgstamiausią arbatą grožisi spindinčia eglute. Visai nesvarbu, kada pradėsite ruoštis Kalėdoms, tačiau dovanomis vertėtų pasirūpinti anskčiau nei prasidėda tikrasis Kalėdinis šurmulys.

Paskutinėmis minutėmis pirktos dovanos dažnai būna neapgalvotos. Šventinėmis dovanomis reikėtų pradėti rūpintis jau dabar. Juk Kalėdų laukti smagiau, kai visos dovanos jau yra supakuotos ir giliai paslėptos tamsiausiame spintos kampelyje.

Savo mylimą draugę, sesę, brolį, vyrą, kolegę ar bet kurį kitą artimą žmogų galite nustebinti marškinėliais su unikaliu užrašu. Internete yra platus tokių marškinėlių pasirinkimas. Jums tereikia nuspręsti, kam norite juos dovanoti. Žinoma, nevertėtų prašauti su dydžiu, nes kitu atveju ši originali ir kartu praktiška dovana gulės giliai spintoje. Taip pat vertėtų žinoti, kokia yra asmens, kuriam dovanosite marškinėlius, mėgstamiausia spalva. Na, jei nenorite išsiduoti, rinkitės saugius variantus – baltą arba juodą. Lengvai galėsite išsirinkti marškinėlius su šmaikščiu ar motyvuojančiu užrašu. Tai unikali dovana, kuri nudžiugins kiekvieną nepriklausomai nuo jo amžiaus.

Pripažinkite, dažnai lietuviškos vasaros nedžiugina šiltais bei giedrais orais. O ką jau kalbėti apie žiemą! Šalta, pučia gūsingas vėjas, sninga, lija. Tam, kad Jūsų draugai ar artimieji nesušaltų ne tik žiemą, bet ir kitais metų laikais, padovanokite šiltus ir jaukius džemperius. Jie tarnaus ne vienerius metus ir bus itin švelnūs odai, o galbūt ir taps motyvacijos užtaisu. Džemperiai su šmaikščiu ar tik tam asmeniui skirtu užrašu pralinksmins, pakels nuotaiką ir, žinoma, sušildys. Tai unikali dovana, kuri nudžiugins kiekvieną nepriklausomai nuo jo amžiaus.

O kas šaltąjį laikotarpį įsivaizduoja be šiltos, mėgstamiausios arbatos puodelio? Išskirtinis ir individualiai Jūsų draugui ar šeimos nariui pagamintas puodelis džiugins visus metus!

Pasirūpinkite kalėdinėmis dovanomis iš anksto. Tai puikus būdas išvengti streso ir nereikalingų rūpesčių. Laikas bėga greit, tad nespėsime pastebėti, kaip greit atėjo gražiausia metų šventė.