Žiemos stiliaus patarimai moterims

Auliniai batai moterims

Vos tik už lango pasirodo pirmieji šiltesni vasariškos saulutės spinduliai, dauguma mūsų su džiaugsmu įšokame į savo aukštakulnius, pasipuošiame trumpesniu sijonėliu ir lengva bei vėjyje besiplaikstančia glaustinuke ar laisvalaikio marškinėliais, spinduliuodamos didelę energiją, žavesį ir laisvės pojūtį. Tačiau reikėtų suprasti, kad ne tik vasarą mes galime atrodyti madingai ir traukti teigiamą aplinkinių dėmesį. Tai yra nesunkiai pasiekiama bet kuriuo metų laiku – ir ypač žiemą. Be to, verta paminėti, kad nemaža dalis moterų, kurios renkasi žiemai skirtus įvaizdžio sprendimus, padaro labai daug klaidų. Būtina suprasti, kad žiema nėra tas pats, kas vasara. Šiuo atveju galioja visiškai kitos taisyklės, kurių reikėtų paisyti.

  • Taigi, pirmiausia atminkite, kad žiemos metu dėvėti trumpą sijonėlį, kartu užsimetus lengvą švarkelį, nėra tikslinga – ir tai, be jokios abejonės, nėra madinga, nepaisant to, kad jums galėtų atrodyti priešingai. Jūsų įvaizdis turėtų sietis su konkrečiu metų laiku. Trumpiau tariant, pažvelgus į jus turėtų būti aišku, koks dabar yra metų laikas. Ir nors šis patarimas gali atrodyti pakankamai primityvus, nustebtumėte, kiek daug moterų žiemos metu bando atrodyti lyg karštą vasaros dieną. Tai ne tik nemadinga, tačiau ir pavojinga sveikatai.
  • Išmokite drabužius sluoksniuoti – tai yra viena iš pagrindinių žiemai būdingų stiliaus taisyklių. Pavyzdžiui, galite dėvėti marškinėlius be rankovių, ant jų glaustinukę su kaklu, megztinį, švarkelį ir paltą. Visa tai palaikys tinkamą kūno temperatūrą ir neabejotinai nepakenks jūsų įvaizdžiui, kadangi aplinkiniai matys tik išorinius stiliaus sprendimus. Be to, nepamirškite ir šiltesnių pėdkelnių bei kelnių.
  • Auliniai batai moterims yra dar vienas efektyvus ir naudingas pasirinkimas. Žinoma, jei norite jausti didelį komfortą ir šilumą, auliniai batai moterims turėtų būti pagaminti iš natūralios odos. Taip pat galite rinktis aulinius, kurių viduje yra kailis. Jei jūs tinkamai apsaugosite savo kojas, gerokai sumažinsite žiemą būdingų peršalimo ligų tikimybę.
  • Nepamirškite aksesuarų, kurie ne tik suteiks jūsų įvaizdžiui daugiau žavesio, tačiau taip pat padės apsisaugoti nuo didelio šalčio, vėjo, lietaus ar sniego. Todėl nevenkite žieminių kepurių, šalikų ir pirštinių.