Nevenkite kartas nuo karto apsilankyti pirtyje

esaunashop

Pirties terapija – tai senovinis natūralios detoksikacijos metodas, skirtas gydyti kūnui ir sielai. Žinoma, pirtis turi begalę privalumų, todėl visiškai natūralu, kodėl toks didelis pirties populiarumas išliko ir iki šių dienų.

  • Labai puikus streso mažintojas: turbūt jau seniai žinote, kad pirtis padeda labai efektyviai atsipalaiduoti ir pailsėti. Tai sumažina jaučiamą stresą ir įtampą, kuri daugeliui šiuolaikinių žmonių yra labai didelė.
  • esaunashopSubalansuoja hormonų pusiausvyrą: kai sumažinamas stresas, sumažinamas ir streso hormonų (kortizolio) kiekis. Kai šios medžiagos kiekis subalansuojamas, kitos už hormonų pusiausvyrą atsakingos medžiagos taip pat tampa normalaus lygio
  • Suteikia daugiau energijos: jau seniai nustatyta, kad pirtis gali suteikti mums kur kas daugiau energijos. Be to, pirtis padeda lengviau ir greičiau užgyti žaizdoms. Atlikti tyrimai parodė, kad reguliariai kaitinantis pirtyje lengviau gyja vidiniai audiniai ir žaizdos.
  • Tai jaunystės šaltinis: pirtis gali efektyviai sumažinti natūralaus senėjimo požymius, todėl žmonės, kurie nevengia lankytis pirtyje, įprastai gali pasigirti turintys lygesnę, švelnesnę, elastingesnę, tvirtesnę, švaresnę ir jaunatviškesnę odą. Be to, ypač didelės teigiamos įtakos jaunatviškesnei išvaizdai turi infraraudonųjų spindulių pirtis, kuri skatina kolageno ir elastino gamybą.
  • Natūrali organizmo detoksikacija: jei norite išsivalyti savo organizmą ir tam nenorite naudoti jokių nenatūralių ar nemalonių priemonių, pats metas apsilankyti pirtyje. Kadangi pirtyje vyrauja didelis karštis, jis paskatina didesnį prakaitavimą. Atsivėrus odos poroms, iš organizmo lengviau kartu su prakaitu pašalinami toksinai ir kitos kenksmingos medžiagos.
  • Lengviau atsikratomi papildomi kilogramai: kaitinantis pirtyje galima kur kas lengviau pakoreguoti savo kūno linijas. Puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienam žmogui patinka daug ir intensyviai sportuoti, todėl jei ir jūs esate vienas iš jų, kodėl gi nepradėjus reguliariai lankytis pirtyje?
  • Pagerina kraujo tekėjimą: dideliame karštyje, kuris vyrauja kaitinantis pirtyje, pradeda kilti ir mūsų kūno temperatūra. Tai padidina kraujo tekėjimą ir pagerina organų aprūpinimą deguonimi. Žmonės, kurie dažnai lankosi pirtyje, rečiau susiduria su širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.

Patarimais pasidalino pirties prekių specialistai https://www.esaunashop.com/