Patarimai, padėsiantys susidoroti su odos problemomis

Veido odos gydymas

Mūsų šiuolaikinė kasdienybė patyrė radikalių pokyčių, todėl nieko keista, kad ir mūsų odos priežiūrai imta skirti kur kas daugiau laiko ir pastangų. Minėti radikalūs pokyčiai yra siejami su padidėjusia oro tarša ir gyvenimo būdu, kuris be jokios abejonės gali turėti vieną didžiausių neigiamų poveikių, jei nesirūpinama tinkama mityba ir fiziniu aktyvumu. Dėl šių priežasčių daugelio žmonių veido odos priežiūros rutinoje atsirado ir veido valymas.
Ne tik moterys, bet ir vyrai nori gražiai atrodyti. Ir taip yra tikrai ne tik dėl asmeninių priežasčių. Mūsų išvaizda yra labai svarbi, formuojant aplinkinių požiūrį į mus, ir nuo jos dažnai priklauso įvairios galimybės. Trumpiau tariant, įsivyravęs grožio kultas daugelio žmonių gyvenimui turi akivaizdų poveikį. Juk visuomet pirmiausia žvilgsnis krypsta į žmogaus veidą, todėl natūralu, kad norime, jog pirmasis įspūdis apie mus būtų pats geriausias – toks, kuris nenuviltų nei mūsų pačių, nei aplinkinių.
Ne veltui iš pradžių paminėjome šiandieniniame gyvenime vykstančius radikalius pokyčius, kurie turi neigiamos įtakos mūsų odai. Daugelis iš mūsų norime kvėpuoti grynu oru ir daugiau laiko praleisti ne užsidarę viename kambaryje, o leisdami laiką lauke ar užsiimdami kitomis įvairiomis pramogomis. Tokie norai yra sveikinti ir skatintini, tačiau tokiu atveju negalima pamiršti ir veido odos priežiūros. Kasdienė aplinka gali pridaryti daug bėdų, kurias išspręsti ne visada būna lengva ir tenka gerokai pasistengti. Viena iš išeičių yra jau minėtas veido valymas, kuris atveria užsikimšusias veido odos poras, padeda odai kvėpuoti, atrodyti sveikai ir sumažina didesnių problemų atsiradimo tikimybę.
Nei vienas žmogus neturėtų pamiršti, kad veido odai aknė yra viena rimčiausių problemų, kurios negalima nuvertinti. Nemaža dalis žmonių šiai problemai spręsti neskiria jokio dėmesio ir atsiradusius inkštirus bei spuogus spaudžia rankomis. Tokie veiksmai, atliekami namų sąlygomis, dažniausiai sukelia dar daugiau rūpesčių, kuriuos galiausiai gali pašalinti tik profesionalus kosmetologas. Tarkime, patiems tikrai nerekomenduotina atlikti jokių veido valymo procedūrų, griežtai draudžiama bėrimus krapštyti ar kasytis, juos liesti nešvariomis rankomis, jei jau taip atsitiko, pažeistą vietą reikėtų kuo griečiau dezinfekuoti. Bandant tokiu būdu atsikratyti bėrimų patiems, pažeistoje vietoje jai sugijus gali atsirasti randas, kuris vėliau liks visam gyvenimui, o pažeistos vietos nedezinfekavus gali kilti infekcija. Taip pat, reiktų prisiminti, jog jų odos būklei nemažai įtakos turi ir jų mityba, todėl juos reiktų skatinti gerti daugiau vandens, atsisakyti greitos ir riebaus maisto bei saldumynų, o juos pakeisti vaisias, daržovėmis, paukštiena bei žuvimi. Galiausiai, sunkiai susitvarkant su odos problemomis visuomet padės dermatologas kuris patars, kokias kosmetines priemones naudoti geriausia, esant itin sunkiai odos būklei, skirs atitinkamų medikamentų, atliks tyrimus, kurie padės išsiaiškinti, kodėl jaunuolio oda taip reaguoja į paauglystės pokyčius.
Imtis iniciatyvos šalinant spuogus rankomis yra blogiausia išeitis, norint atsikratyti aknės sukeltų problemų. Visų pirma, negalime užtikrinti sterilumo, o visų antra – neturime patirties, kuri galėtų padėti iškilusius spuogus išspausti, nepažeidžiant odos. Būtent todėl veido valymas turi būti patikėtas kosmetologui, kuris, taikydamas profesionalias veido valymo metodikas, užtikrina sterilų, saugų ir efektyvų veido odos gydymą ir priežiūrą.
Deja, tačiau ne visada veido valymas ir kitos daugumoje kosmetologijos klinikų siūlomos procedūros gali padėti – jeigu dėl netinkamos veido priežiūros ant Jūsų veido susidarė randai, veido valymas jų išgydyti nepadės. Tačiau ir čia nereikėtų nusiminti – veido odą galite susitvarkyti ir be chirurginio įsikišimo. Mesoderma siūlo išbandyti REGENLAB PRP gydymą – praturtintos plazmos terapiją, padėsiančia paspartinti veido odos gyjimo procesą. Plačiau apie šią procedūrą galite perskaityti čia.