Šiandien daugelis, išgirdęs žodį „pienas“, neretai stojasi piestu: neva pastarasis – vienas didžiausių alergenų, neigiamai veikiantis odos būklę, virškinimo sistemą bei bendrą savijautą. Gali būti, jog nustebsite: pieno rūgštis, priklausanti AHA rūgščių grupei, yra vienas iš variantų, kuriuos savo klientėms, atėjusioms odos šveitimo procedūros, rekomenduoja kosmetologės.
Jau vien iš pavadinimo galima spręsti, jog pieno rūgštis – organinės kilmės komponentas, sudarytas iš trijų anglies atomų. Tai įtakoja faktą, jog šis komponentas stipriai veikia paviršinį odos sluoksnį ir pasižymi efektyviu drėkinamuoju poveikiu.
Odos valymas pieno rūgštimi – alternatyva kur kas drastiškesniam pilingui naudojant glikolio rūgštį (geriausia, jog galutinis rezultatas yra labai panašus). Šis variantas rekomenduojamas moterims, kurių oda yra jautresnė, linkusi į sausumą, spuogus, pigmentines dėmes, šiurkšti. Aišku, pieno rūgštis, kaip ir kitos kosmetikos priemonės, stebuklų nepadarys. Tačiau pakliuvus į profesionalios kosmetologės, išmanančios savo darbą, rankas bei atlikus reikiamą kiekį šviečiamųjų procedūrų, rezultatas iš tiesų maloniai nustebina. Žemiau pateiktas sąrašas privalumų, dėl kurių veido odos valymas pieno rūgštimi turėtų sudominti daugelį kovojančiųjų su varginančiomis odos problemomis.
- Susidorojama su odos dehidratacija bei šios sukeliamomis pasekmėmis.
- Sumažinama didelė odos pigmentacija, kurią dažnai įtakoja hormonų sistemos sutrikimas.
- Efektyviai naikinami paviršiniai spuogai bei kiti smulkūs odos bėrimai.
- Padidinamas odos stangrumą, kuris sparčiai mažėja šiai senstant.
- Pastebimai sumažinamos smulkias mimikos raukšlelės.
Odos valymas naudojant pieno rūgštį – švelni, antialerginiu poveikiu pasižyminti kosmetologinė procedūra, stebinanti itin efektyviu rezultatu. Tai – variantas tiek vyresnei, tiek jaunai, tačiau jau su problemomis susiduriančiai odai. Aišku, vos tik atėjus į kosmetologo kabinetą, nederėtų pareikšti, jog pageidaujate procedūros su konkrečia sudedamąja dalimi (šiuo atveju – pieno rūgštimi). Visų pirma, turite atlikti namų darbus ir išsirinkti profesionalų kosmetologijos specialistą (kas sakė, jog tai – išimtinai moteriška veiklos sritis?), įvaldžiusį skirtingas gydomąsias procedūras bei naudojantį įvairias medžiagas, gebantį įvertinti individualią pacientės odos būklę bei, atsižvelgiant į tai, parenkantį tinkamiausius odos problemų sprendimo būdus.