Pirmas kreditas nemokamai – ne visada naudingas

pirmas kreditas nemokamai

pirmas kreditas nemokamaiLietuvoje skubios paskolos beieškantys vartotojai neretai apsirinka pasirinkdami nemokamas paskolas – jos tik atrodo patraukliai, nors iš tiesų jų grąžinimas nėra toks lengvas. Dabar nemokamomis paskolomis viliojami nauji klientai, nes kreditų bendrovės jau yra pasiekusios ribą, kur didžiąją dalį rinkos jau yra aprūpinusios savo paslaugomis. Naujų klientų šiuo metu bendrovės gauna rečiau, nes tai pastebi ir dirbantys su reklama. Tie reklamuotojai, kurie gaunama pajamas už atvestus klientus, dabar mato, kad dauguma klientų yra ne nauji, todėl bendrovės nemoka už juos arba moka kitą, daug mažesnį mokestį. Dabar ypač populiaru refinansuoti paskolas, bet ar naudinga?

Įprastai refinansavimu yra vadinamas kreditų perkėlimas, bet daugelis žmonių šia paslauga naudojasi net nepasidomėdami kaip tai reikia daryti iš tikrųjų. Pavyzdžiui, jiems ši paslauga asocijuojasi su kredito ėmimu tam, kad būtų padengtas ankstesnis. Iš esmės taip ir yra, tačiau daug vartotojų naują kreditą ima dar brangiau arba su tomis pačiomis palūkanomis, o tai niekaip nepadeda išlysti iš užburto rato. Refinansavimu naudingiausia pasinaudoti tuo metu kai bendrovė siūlo mažesnę palūkanų normą. Tokiu atveju, klientai gali kaip reikiant sumažinti savo įsiskolinimus. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį yra sutaupoma bent 10 eurų įmokai, tai per metus ši sutaupyta suma siekia 120 eurų, o ką jau kalbėti apie paskolas, kurios imamos keliems metams.

Visis besiskolinantys asmenys turėtų tikrinti ir savo pajėgumą prie skolinantis. Daug žmonių galvoja, kad jiems jokios problemos negresia, bet pasitaiko visokiausių situacijų. Kai kurie asmenys tiesiog nepagalvoja apie papildomą pajamų šaltinį ir skolos grąžinimą anksčiau, o tai neretai priveda ir prie bėdų, kai pagrindinės pajamos dingsta. Tai nutinka praradus darbą arba gaunant mažesnį atlyginimą.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad pirmas kreditas nemokamai suteikiamas tik trumpam laikotarpiui. Tas trumpas laikotarpis reiškia, kad per jį geriau būtų grąžinti visą skolą, nes paskui palūkanos bus labai didelės. Įmokos bus gana nemažos ir galbūt netgi sukeliančios buitines problemas. Tiesa, ar jūs tokią paskolą galėtumėte gauti – nuspręs kredito teikėjas.

Parašykite komentarą