Pigius kreditus vis tiek būtina rinktis atsargiau

greitieji kreditai

greitieji kreditaiĮvairūs kreditai internetu nuo vasario mėnesio išduodami dar pigiau, tačiau tai nekeičia jokios situacijos esančių skoloje tarpe. Net ir dabar kažkaip asmenys sugeba pasiskolinti pinigų, nors iš tiesų jų pajamos yra labai mažos. Jeigu jūs norėtumėte gauti kreditą iš tam tikros bendrovės, tai pirmiau įvertinkite savo galimybes. Jums reikia atsižvelgti į savo gaunamų pajamų sumą, stabilumą bei būsimas bėdas. Ypač nerekomenduojama skolintis tada kai ruošiatės išeiti iš darbo, nes tada kredito įmokų sumojimui neturėsite jokių pajamų. Kiekvienas klientas, prieš imdamas paskolą, turi įvertinti visą galima riziką.

Lietuvoje kredito teikėjų yra tiek daug, jog galima būtų teigti, jog tai yra labiausiai perpildyta sritis. Net maisto prekių pasiūla nėra tokia didelė kaip ši. Kaip bebūtų, reikėtų pastebėti, kad šiems kredito teikėjams jau koją pradėjo kišti jungtinio finansavimo bendrovės. Jose žmonės gali tiek skolinti pinigus kitiems, tiek ir pasiskolinti iš kitų. Šios sistemos tiesiog suteikia galimybę verstis paskolų teikimu neturint būtiniausių licencijų. Blogiausia tai, kad tokios sistemos yra ganėtinai gobšios – jos pasiima nemažą tarpininkavimo mokestį, kuris įprastai taikomas ne skolintojams, o būtent klientams, kurie skolinasi pinigus.

Greita paskola internetu gali būti suteikiama ir kitose vietose – bankai ir unijos taip pat siūlo paskolas internetu. Tik čia yra vienas niuansas – neretai banko darbuotojai vis dėlto reikalauja atvykti į banko skyrių ir ten atsakyti į kelis klausimus. Bankuose neretai prašoma turto įkeitimo ar kitų garantijų, kurios sukelia problemas besiskolinantiems asmenims, nes ne visi gali jas pasiūlyti.

Daugeliui žmonių, kurie nuolatos skolinasi, reikėtų priminti, kad greitųjų kreditų bendrovės yra nemėgstamos ir rinkos dalyvių t.y. kiti kredito teikėjai taip jų nemėgsta, jog paskui nenori turėti reikalų su šių bendrovių klientais. Pavyzdžiui, spaudoje buvo daug straipsnių, kuriuose kalbama, jog bankai neskolina pinigų tiems, kurie prieš tai ėmė daug kreditų. Tad, pagalvokite prieš skolindamiesi internetu, nes patys galite nežinoti kaip sau padarote didelę meškos paslaugą, kuri ateityje gali pakenkti jūsų planams.

Parašykite komentarą