Reiki Kaune: netradicinės Rytų medicinos seansai

Gyvenimas nėra lengvas. Kartais atsitinka taip, kad po skaudžių išgyvenimų ar nelaimių ieškome paguodos šaltinio. Atsitinka ir taip, kad ieškome savojo gyvenimo būdo, kuris suteiktų mums pilnatvę. Vieni pradeda sportuoti, kiti skaityti knygas, treti laimės ir harmonijos ieško pasitelkdami netradicinius būdus.

Reiki yra netradicinės  Rytų medicinos gyvybinės energijos ir jėgų atstatymo metodas. Šis alternatyvus gydymo ir meditacijos būdas atsirado XIX amžiuje, Japonijoje. Reiki išvertus į lietuvių kalbą reiškia universalioji gyvybinė energija. Universalioji gyvybinė energija apima visa, kas gyva, o jos dėka palaikomos visos gyvybės formos, įskaitant ir žmogų.
Reiki galima laikyti tam tikra gyvenimo filosofija ir gyvenimo mokymu. Reiki nėra sudėtinga ar nesuprantama. Ją suvokti ir įsisavinti gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tačiau, pajusti tikrąjį ryšį su visata gali prireikti ir keleto metų praktikavimosi.

Reiki seansų nauda žmogui

Šiomis dienomis reiki gana populiarus gydymo būdas. Tam, kad žmogus atrastų save ir įgautų jėgų reikia pereiti visus reiki praktikavimo lygius. Yra trys pagrindiniai reiki lygiai: I pakopa, II pakopa ir Meistro pakopa. Tam, kad žmogus galėtų pereiti visus šiuos lygius reikalinga reiki iniciacija. Reiki iniciacija yra ne ritualas, tai visą gyvenimą vykstantis procesas, kelias link vienovės su pačiu savimi ir Pasauliu.  Po iniciacijų, jau gijimo cikle, žmonės patiria spontaniško džiaugsmo protrūkius, pradeda jausti palengvėjimą ir emocinį stabilumą. Reiki seansai padeda kovoti su fizinėmis ligomis. Taip pat šie netradicinės Rytų medicinos metodai padeda iš organizmo pašalinti toksinus, susikaupusias kenksmingas medžiagas. Neabejotinas ir dvasinis reiki gydymas. Reiki seansai padeda atrasti sielos ramybę, tinkamai sudėlioti mintis, neretai padeda kovoti su nervinėmis ligomis, depresija.

Kur vedami reiki seansai ir mokymai?

Reiki mokymai Lietuvoje nėra naujiena. Šiuose mokymuose galima dalyvauti didžiuosiuose šalies miestuose. Itin populiarūs reiki Kaune seansai. Reiki Kaune veda patyrę meistrai, sukaupę ilgalaikę patirtį. Jie dalinasi savo patirtimi ir žiniomis. Tereikia užsiregistruoti ir atsiverti naujiems potyriams.