Domina originalūs suoliukai — pasigamink pats!

suoliukaiVisiemas svarbiausių namų akcentų yra baldai. Jie suteikia jaukumo ir išskirtinumo. Reikia nepamiršti ir komforto funkcijos, kuri yra bene svarbiausia. Apie patogius baldus kalbama labai daug. Todėl šios temos tikrai negvildensime. Geriau pagalvokime apie originalumą ir kūrybingumą.

Šiomis dienomis populiaru patiems kurti ir dekoruoti baldus ar kitus buities daiktus. Užsiiminėti rankdarbiais labai smagu, o svarbiausia galima fantazuoti ir eksperimentuoti. Viena iš smagių idėjų gali būti suoliuko gamyba. Suoliukai — baldai nereikalaujantys didelių inžinerinių gabumų ar didelio meistriškumo. Juos galima pasigaminti ir dekoruoti iš buityje naudojamų medžiagų.

Suoliukai iš dėžių

Gana paprastas būdas pasigaminti vienetinį suoliuką yra sukalti jį iš medžio. Bet galima padaryti ir paprasčiau. Jei namuose turite medinę dėžę — suoliukas praktiškai gatavas. Prikalkite kojeles arba prisukite ratukus, nudažykite arba apklijuokite spalvotu popieriumi, uždėkite minkštą pagalvėlę ir — bravo! Seni mediniai suoliukai taip pat gali atgimti naujam gyvenimui. Sugalvokite kaip jį dekoruoti. Galimi keli variantai: dažai, popierius, kitos dekupažui naudojamos medžiagos. Viena iš originalių idėjų gali būti senų laikraščių arba žurnalų panaudojimas. Apklijuokite suoliuką laikraščiu, ar nenaudojamo žurnalo nuotraukomis, ir turėsite tikrai vienetinį baldą.

Suoliukai iš nenaudojamų baldų

Nauji, originalūs suoliukai gali užgimti iš senų baldų. Suoliukus galima pasigaminti iš senų lovų, knygų lentynų, stalų. Svarbiausia sugalvoti idėją ir pasistengti ją įgyvendinti. Pavyzdys gali būti suoliukas iš senos lovos. Lovos galvūgalis gali pasitarnauti kaip originalus atlošas, arba sėdimosios dalies pagrindas. Lovos kojų paskirtis nesikeičia, tačiau jas galima patrumpinti arba dekoruoti. Viskas priklauso nuo idėjos ir užsidegimo. Dažniausiai senų baldų perdirbimas arba rekonstrukcija sulaukia nemažai pagyrimų, todėl pabandyti tikrai verta. Turėsite vienetinį suoliuką ir daug laisvos vietos senų baldų sandėliuke.