Tinkamo vandens šildytuvo pasirinkimas pagal jūsų poreikius

Praėjo laikai, kai daugiabučiuose namuose ir pramoniniuose objektuose buvo šildoma tik centriniu šildymu, o kaimo vietovėse ir privačiame sektoriuje buvo galima šildytis krosniniu šildymu. Šiais laikais yra įvairių šilumos tiekimo galimybių, taip pat nemažai įrangos, skirtos gerokai padidinti centralizuotai teikiamų paslaugų energijos kiekį.

Yra daug skirtingų vandens šildytuvų tipų, įskaitant elektrinius tiesioginius, akumuliacinius ir gamtinių dujų šildytuvus. Jį lengva sumontuoti ant vandens čiaupo, prijungti prie rozetės ir pašildyti per jį tekantį vandenį. Išeinančio vandens temperatūra yra labai žema. Šis šildytuvas gali jums padėti, kai sezoniškai trūksta karšto vandens.

Elektrinius vandens šildytuvus verta įsigyti vasarnamiams, privatiems namams arba vietoms, kuriose nėra centralizuoto dujų tiekimo, jei vandens tiekimas reguliariai nutrūksta arba jo visai nėra. Šie šildytuvai yra įvairių dydžių ir gerai izoliuoti, todėl ilgiau išlaiko šilumą ir taupo energiją.

Matmenys ir tūrys

Galima rinktis iš dviejų vandens šildymo rezervuarų tipų: vertikalių ir horizontalių. Unikali talpyklos konstrukcija, kurioje naudojamas termoso principas, padeda ilgai išlaikyti pašildytą vandenį karštą. Tarp vidinės kolbos ir išorinio bako korpuso įdėtas šilumą sulaikantis sluoksnis.Prieš įsigydami naują elektrinį vandens šildytuvą pirmiausia turite pasirinkti jo dydį ir paskirtį. Mažą akumuliacinį vandens šildytuvą galima įsigyti virtuvei, indams plauti ir kitiems panašiems darbams atlikti. Maudymuisi trijų ar daugiau asmenų namų ūkiui reikės bent 50 litrų talpos vandens šildytuvo arba tokio, kuris tarnautų daugelį metų

Vandens šildytuvo montavimas

Jei norite įsigyti elektrinį vandens šildytuvą dideliam privačiam namui su keliomis dušo kabinomis ir vonios kambariais, jums reikės didelio, sudėtingo tipo vandens šildytuvo, kurio talpa – 1 000 litrų ar daugiau. Kotedžams, butams ir namams gali būti naudojami skirtingų tipų vandens šildytuvai. Įsigyti vandens šildytuvą galite https://www.murestadeco.lt/vandens-sildytuvai/elektriniai.html .