Vardiniai akiniai nuo saulės: ką siūlo žinomi gamintojai?

akiniai nuo saulės

akiniai nuo saulėsPlati akinių nuo saulės pasiūla leidžia įsigyti pageidaujamo dizaino ir aukščiausius apsaugos rodiklius užtikrinančius gaminius, atitinkančius išrankiausio kliento lūkesčius. Tiesa, ekspertai primena, kad siekdami įsigyti išties kokybiškus akinius, turėtumėte rinktis tik žinomų gamintojų produkciją – tokie akiniai nuo saulės atrodo stilingai ir garantuoja optimalią apsaugą nuo UV. Tuo tarpu nežinomo gamintojo akiniai tam tikrais atvejais gali net ir kenkti – gydytojai primena, kad juodas stiklas dar nereiškia optimalios akių apsaugos.

Akinių nuo saulės kolekcijos

Vardiniai akiniai kasmet stebina naujomis kolekcijomis ir plačiomis pasirinkimo galimybėmis, todėl nesunkiai atrasite idealiai jums tinkantį modelį. Renkantis akinių dizainą, įprastai vadovaujamasi atvirkščio proporcingumo principu – tokie akiniai savo forma turi būti priešingai proporcingi veido formai, t. y. jei jūsų veidas apvalus, rinkitės griežtai kampuotus akinius. Idealia veido forma laikomas ovalas – manoma, kad šiam veidui tinka įvairių modelių gaminiai. Tiesa, naujausi stilistų patarimai ragina atsisakyti griežtų proporcingumo reikalavimų ir išbandyti ekstravagantiškus modelius. Be to, sparčiai populiarėja ryškių spalvų akiniai, vasaros įvaizdžiui suteikiantys daugiau šviežumo ir žaismingumo.

Svarbiausia – patikima apsauga ir ilgaamžiškumas

Primename, kad akiniai nuo saulės – tai ne tik įvaizdis, bet ir tinkama akių apsauga, todėl rinkitės maksimalią apsaugą užtikrinančius gaminius. Kad būtumėte tikri savo pasirinkimu, akinius pirkite tik žinomo vardo optikos salone, kurio darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančius modelius. Ypatingą dėmesį skirkite vardiniams akiniams – šie užtikrins ilgaamžį naudojimą, o optikos salono darbuotojai suteiks kelių metų garantiją. Be to, galėsite rinktis iš naujausių žinomų gamintojų kolekcijų, todėl būsite tikri, kad įsigysite madingą ir stilingą aksesuarą.

Vardiniai akiniai ir jų kategorijos

Daugelyje optikos salonų vardiniai akiniai yra skirstomi į kelias atskiras kategorijas. Brangiausioms prekėms priskiriama prabangos linija, kurią sudaro visame pasaulyje vertinamų gamintojų modeliai – šių akinių gamybai naudojamos itin brangios medžiagos. Tokie akiniai užtikrina nepriekaištingą kokybę, tačiau ekspertų nuomone netinka kasdieniam nešiojimui – minėtoji produkcija tampa įvaizdžio dalimi. Daug dėmesio sulaukia ir stiliaus linija, kuriai priskiriami puikiai žinomų vardų gaminiai, užtikrinantys maksimalų funkcionalumą ir nepriekaištingą estetiką. Tokie akiniai yra kiek pigesni, tačiau atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Funkcionalių sprendimų linijai priskiriami kasdieniam nešiojimui tinkantys akiniai, užtikrinantys optimaliausią kainos, kokybės ir stiliaus santykį.

Parašykite komentarą