Vyriškas džemperis. Kokį rinktis?

vyriski dzemperiai

vyriski dzemperiaiDrabužis yra kiekvieno kasdienybės dalis, be kurios sunku įsivaizduoti gyvenimą. Plonesnis, storesnis, tačiau koks nors apdaras visuomet yra ant mūsų kūno. Skirtingų stilių dzemperiai vyrams yra ne tik apranga, bet ir puošmena stipriosios lyties atstovams. Pasirinkimas yra platus, įvairus, todėl net ir patys išrankiausieji ras tai, kas labiausiai atitinka jų poreikius, lūkesčius bei individualų stilių. Priklausomai nuo sezono, vyro pomėgių ir aprangos stiliaus galima rinktis patinkantį bei tinkantį džemperį. Siuvami tokio paties stiliaus bei modelio dzemperiai jai ir jam, jeigu norite vilkėti tokius drabužius, kaip ir jūsų antroji pusė. Kiekvieno asmens poreikiai labai skirtingi, todėl ir pasiūla yra labai įvairi. Džemperius galima rinktis atsižvelgiant ne tik į savo ūgį, kūno sudėjimą, bet ir į metų laiką, vyraujančias sezono mados tendencijas, audinį, pasiuvimo stilių bei kitus aspektus.

Audinys

Priklausomai nuo to, kas vienam ar kitam vyrui patinka, siuvami skirtingų audinių džemperiai. Kai kurie sportinio stiliaus džemperiai su užrašais, kai kurie yra vienspalviai. Dar kiti turi įvairių aksesuarų, užtrauktukų, kišenių. Taip pat vieni būna plonesni, kiti – storesni. Džemperio, kaip ir bet kurio kito drabužio, audinį lemia ir metų laikai. Šiltuoju sezonu džemperiai būna gerokai plonesni, lengvesnio audinio, pavyzdžiui, lino, medvilnės, kad gerai kvėpuotų ir vilkintysis neprakaituotų. Atėjus šaltajam metų laikui iš spintos traukiame ir šiltesnius drabužius. Taigi ir dzemperiai vyrams yra vilnoniai arba storesnio audinio ir dar pašiltinti iš vidaus. Kad ir kokį audinį bepasirinktume, labai svarbu, kad jis mums tiktų, kad būtų patogus dėvėti ir, žinoma, kokybiškas. Kokybę lemia drabužio kaina ir, be abejo, gamintojas.

Prekės ženklas

Kai kurių prekės ženklų drabužiai yra išties labai aukštos kokybės ir gerai dėvimi. Neretai tokie dzemperiai vaikinams kainos atžvilgiu yra kiek brangesni. Tačiau, kaip sakoma, godus moka du kartus. Jeigu norite turėti vieną, bet ilgaamžį ir patikimą drabužį, rinkitės aukštos kokybės gaminį, kuris, nors ir kainuos daugiau, bet jūsų tikrai nenuvils. Kokį prekės ženklą rinktis, sprendžiame patys. Vieni žmonės turi savo numylėtus ir pamėgtus, per daugelį metų jau praktiškai išmėgintus prekės ženklus, kurių drabužius dažniausiai perka. Kiti pirkėjai mėgsta eksperimentuoti, išmėginti vis kito gamintojo gaminius, kol galiausiai randa tai, kas geriausiai atitinka individualius lūkesčius. Ar tai būtų dzemperiai aukstu kaklu, ar su atviresne iškirpte, svarbu ne tik pats stilius, bet ir audinys bei jo kokybė. Be abejo, ne visada gerai žinomas prekės ženklas gali patenkinti kiekvieno lūkesčius, todėl ir siūloma daugybė pasirinkimo alternatyvų, kad visi liktų patenkinti.

Spalva

Ir nors vyrai mažiau dėmesio nei moterys skiria spalvoms, vis dėlto negalima teigti, jog vyrų garderobas yra tik pilkas, juodas ar mėlynas. Meniškos prigimties ir ekstravagancijos mėgėjai nesibodi ryškių spalvų ar išskirtinių raštų. Margaspalviai vyriški džemperiai internetu prieinami kiekvienam, tiek besidominčiam stiliumi ir mada, tiek vertinančiam paprastumą stipriosios lyties atstovui. Žinoma, spalva nėra toks jau nereikšmingas akcentas, kurį vertėtų ignoruoti. Juk ne kiekvienam tinka vienas ar kitas atspalvis. Todėl neretai netgi to paties modelio drabužiai siuvami iš keleto skirtingų spalvų, kad kiekvienas vyras rastų tai, kas jam labiausiai patinka ir tinka. Ryškios spalvos, tamsesni atspalviai, margi drabužiai – pagal kiekvieno individualų skonį bei pomėgius. Be to, spalvos priklauso ir nuo metų laikų bei vyraujančių mados tendencijų. Vienokie dzemperiai vyrams paklausūs vienu metu, ir visai kitokius vyrai gali rinktis praėjus metams ar netgi keliems mėnesiams.

Parašykite komentarą