Veido tonikas: kodėl svarbu jį naudoti?

Odos tonizavimas yra bene dažniausiai pamirštama odos priežiūros procedūrų dalis. Mes kasdien naudojame veido valymo gelį, kartais naudojame šveitiklį, nepamirštame apie drėkinamąjį kremą ar atjauninantį serumą… tačiau kur tonikas? Tonikas yra būtinas kiekvienos moters odos priežiūros rutinoje, todėl verta daugiau sužinoti apie šią kosmetikos priemonę.

  1. Tonikas padeda išvalyti odą. Jis pašalina makiažo likučius, per dieną ant odos susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus bei anksčiau naudotų valomųjų makiažo priemonių likučius.
  2. Tonikas atkuria natūralų odos pH. Nepaisant to, ką naudojame veido odos plovimui – gelį, losjoną ar muilą, dažnai yra pažeidžiamas natūralus odos pH barjeras. Veido tonikas padeda atkurti tinkamą pH balansą, o taip pat padaro odą daug atsparesne neigiamiems išorės veiksniams, pavyzdžiui užterštam orui.
  3. Tonikas pagerina svarbių medžiagų bei mineralų įsiskverbimą į odą iš kitų kosmetikos priemonių. Kasdien švelniai sudrėkinta natūraliu toniku oda, yra daug pralaidesnė ir absorbuojanti. Todėl iškart po jo naudojimo galima drąsiai tepti norimą kremą ar serumą.
  4. Tonikas puikiai stangrina odą. Tai kosmetika stimuliuojanti mikrocirkuliaciją, padaranti odą stangresne, lygesne ir skaistesne. Gaivos pojūtis po kiekvieno naudojimo yra
  5. Tonikas papildomai drėkina odą. Kondicionieriai, centralizuotos šildymo sistemos, kaitinanti vasaros saulė – visa tai priverčia odą prarasti drėgmę. Geri tonikai veidui puikiai jį drėkina.

Kada naudoti veido toniką?

Veido toniką reikia naudoti po kiekvieno veido valymo, t. y. ryte, dienos viduryje ir vakare. Pati procedūra yra labai paprasta. Pakanka ant medvilninio vatos tamponėlio užpilti nedidelį kiekį skysčio ir juo kruopščiai nuvalyti veido, kaklo ir dekoltė srities odą. Po to reikėtų šiek tiek palaukti, kol veikliosios medžiagos susigers ir nuvalyti veidą medvilnine servetėle. Po to galima naudoti kitas veido priežiūros priemones, tokias kaip kremas, serumas ar paakių kremas.