Kaip pasirinkti tinkamą plaukų šampūną?

Plaukų priežiūra iš pirmo žvilgsnio – paprasta procedūra, tačiau rezultatas, deja, tenkina ne visas moteris. Kai tuo tarpu vyrams tai galima sakyti visiškai nesukelia sunkumų.

Apie tinkamus priežiūros produktus ir metodus atrodo galima kalbėti ir kalbėti, įvairių patarimų gausu internete. Tačiau labai svarbu žinoti keletą svarbių dalykų, kurie gali atnešti netikėtą sėkmę ir lauktą rezultatą. Visų pirma svarbu žinoti, kad svarbi ne tik pati kosmetika plaukams, tačiau ir plaukų priežiūros ypatumai.

Taigi, nuo ko pradėti, norint pasirinkti tinkamą plaukų šampūną? Renkantis šią priemonę, atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra jūsų galvos oda ir kokie plaukai yra prie šaknų. Dažnai tenka girdėti, kad plaukai sausi, o šaknys riebaluojasi. Tai gali būti dėl dviejų skirtingų priežasčių – galvos oda yra riebi arba dehidratavusi. Abu atvejai iššaukia plaukų riebalavimąsi prie galvos odos, tačiau kiekvienam iš atvejų reikalingi skirtingi plaukų šampūnai.

Labai svarbu suprasti, kad šampūnas skirtas tik išplauti jūsų plaukus, todėl visą dėmesį skirti reikia ne pačių plaukų būklei, bet galvos odai. Jeigu oda pleiskanoja, rinkitės atitinkamą šampūną. Tačiau pleiskanojimas taip pat gali būti skirtingas. Vienu atveju pleiskanos smulkios ir sausos, tai signalizuoja apie išsausėjusią galvos odą. O štai stambios riebios pleiskanos gali parodyti, kad oda yra riebi.

Susiduriantiems su plaukų slinkimu, pleiskanomis reikėtų rinktis šampūną nuo pleiskanų ar plaukų slinkimo. Naudoti juos kompleksiškai su kitomis priemonėmis kol problema dings. Nereikėtų tikėti iliuzijomis, kad itin geras ir brangus šampūnas padarys stebuklus su plaukais ir jie taps glotnūs, žvilgantys ir minkšti. Priešingai, šampūnas atidaro plauko žvynelius, todėl po jo būtinas plaukų balzamas. Ir plaukus šampūnu būtina plauti du kartus.