Vilnoniai drabužiai vaikams – ką rekomenduoja ekspertai?

vilnoniai drabužiai

vilnoniai drabužiaiVaikiški vilnoniai drabužiai – vienas optimaliausių pasirinkimų, tinkantis tiek žiemai, tiek orams sušilus. Tai plono, šilto ir švelnaus audinio apranga, žavinti savo kokybe ir patogumu. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, Lietuvos pirkėjai gali įsigyti tiek apatinio, tiek viršutinio sluoksnio vilnonius drabužius vaikams. Ekspertai teigia, kad tinkamai priimtas sprendimas rūpinsis vaiko gerove ir sveikata, pagerins kraujotaką ir užtikrins maksimalų komfortą.

Kuo ypatingi vilnoniai drabužiai vaikams?

Aukštos kokybės vilnoniai drabužiai nesukelia alergijos, todėl puikiai tinka jautriems vaikams. Išskirtinė vilnos savybė – higieniškumas ir šilumos reguliavimas. Nepriklausomai nuo to, ar vaikas daug juda, ar laiką leidžia ramiai, vilnonė apranga prisitaiko prie kūno ir užtikrina optimalios temperatūros palaikymą. Šaltu oru vilna patikimai saugo kūną, o šiltu – jį vėsina, neleisdama susikaupti drėgmei. Net ir tuo atveju, jei vaikas judės daug ir aktyviai, natūrali vilna padės neperšalti – vilna sugeria didelį kiekį drėgmės, apsaugo nuo šlapių drabužių efekto ir neleidžia kūnui atvėsti. Vertinant vilnos privalumus, negalima pamiršti dar senolių pastebėtas gydomąsias audinio savybes. Šiurkštesnio pagrindo vilna masažuoja, gerina kraujotaką ir rūpinasi oda.

Vilnonės aprangos priežiūra

Kad vilnonė apranga tarnautų ne vieną sezoną, rūpinkitės tinkama jos priežiūra. Venkite skalbimo mašinų, kadangi skalbimo metu atsirandantys temperatūrų pokyčiai neigiamai veikia vilną, todėl ji tampa šiurkštesnė, praranda pirminę išvaizdą. Vertėtų atsisakyti ir cheminių valiklių. Rekomenduojame naudoti specialiai vilnai skirtus ploviklius ir drabužius plauti rankomis. Jokiu būdu jų netrinkite. Užteks rūbus išgniaužyti ir praskalauti. Drabužius džiovinkite natūraliai, leiskite vandeniui nuvarvėti. Nepalikite jų ant tiesioginių saulės spindulių. Be to, jei apranga neturi dėmių, užteks ją gerai išvėdinti.

Neapsigaukite vertindami kokybę

Jei ketinate pirkti vilnonę aprangą, rinkitės patikimą gamintoją ir pardavėją. Praktika rodo, kad kai kurie pardavėjai teigia, kad pas juos galima įsigyti vilnonių rūbų, tačiau peržiūrėjus jų sudėtį, paaiškėja, kad vilnos juose vos 10 proc. Žinoma, tokia apranga negali pasigirti natūraliai vilnai būdingomis savybėmis. Tuo tarpu lietuvių pamėgti FLOKATI gaminiai atitinka aukštus kokybės standartus, užtikrina patikimą ir ilgaamžį drabužių naudojimą. Įmonė siūlo 100 proc. vilnos gaminius vaikams: pledus, patalynę, drabužius, naujagimių kraitelius ir net vilnonius papuošalus bei žaislus. FLOKATI gaminiai išsiskiria natūralumu, higieniškumu ir ekologija. Plati prekių pasiūla orientuota tiek į naujagimių, tiek į vyresnių vaikų poreikius.