Batai internetu iš užsienio gali ir neatkeliauti

batai internetu

batai internetuJei mėgstate apsipirkti internete, turbūt jums ne naujiena, kad čia įvairiausiose parduotuvėse gausu pačių įvairiausių prekių. Būtent todėl tiek daug žmonių ryžtasi pirkti internete ir netgi apsiperka ne tik lietuviškose, bet ir užsienio parduotuvėse. Tačiau kad netektų nusivilti pirkiniu, naudinga šiek tiek pasidomėti elektronine prekyba, kad drabužiai ir batai internetu ne tik atitiktų lūkesčius, bet ir iš viso pasiektų Jūsų namus.

Kodėl verta pirkti iš užsienio parduotuvių?

Tai gana dažnas klausimas, kuris iškyla internatams, sužinojusiems, kad jų kolegos ir draugai apsiperka iš interneto parduotuvių, kurios veikia kitose šalyse. Kam to reikia, pamanysite? O pasirodo, visa tai dėl labai paprastų dalykų – užsienyje pigiau. Taip jau yra, kad kitose šalyse drabužiai ir avalynė parduodama gerokai žemesnėmis kainomis, todėl lietuvius apsiperkančius internete ne retai suvilioja užsienio parduotuvės, kur netgi garsių gamintojų batai internetu gali kainuoti net dvigubai pigiau nei Lietuvoje.

Kaip nenusivilti renkantis užsienio pardavėją?

Visame pasaulyje nuolat plečiantis interneto prekybai, įvairių nesąžiningų pardavėjų ir sukčių atsiranda kone kasdien. Todėl internautai, apsiperkantys elektroninėse parduotuvėse turėtų būti itin apdairūs, jei nenori prarasti savo pinigų ir likti negavę prekės arba įsigiję gerokai prastesnės kokybės nei tikėjosi.

  • Visuomet skaitykite aprašus. Paprastas patarimas, kuris padės išvengti daugelio nemalonių situacijų, susijusių su pirkimu internete, yra prekės aprašymo skaitymas. Ypač, jei perkate batus užsienio elektroninėje parduotuvėje. Nuotrauka ne visuomet atitinka realią išvaizdą, tad nepamirškite išsirinkę patikusius batus, paskaityti, iš kokios medžiagos jie pagaminti bei kokiam nešiojimui skirti. Be to, pasitaiko atvejų, kai užsienio elektroninėse parduotuvėse įsigiję prekę, pirkėjai į namus gauna tik dėžutę. Tai dar vienas būdas pagauti naivius pirkėjus, kurie neskaito prekių aprašymų.
  • Paisykite vietos taisyklių. Perkant drabužius ir batus užsienio interneto parduotuvėse, reikėtų nepamiršti, jog skirtingose šalyse gali būti naudojami skirtingi dydžių matavimo metodai. Todėl prieš rinkdamiesi savo batų dydį, pasidomėkite, kokia dydžių sistema taikoma šalyje ir tik tuomet pasidomėkite, koks vietinis dydis atitinka Jūsų įprastą.
  • Nepirkite kopijų. Labai dažnas atvejis, kai pirkdami užsienio interneto parduotuvėse, pirkėjai lieka apgauti, yra susiję su firminiais drabužiais ir avalyne. Tačiau jei pamatėte, jog Jūsų mėgstamo mados namų gamintojo batai internetu vienoje ar kitoje svetainėje parduodami gerokai pigiau, įsitikinkite, ar tai nėra kopija. Ne tik todėl, kad už kopiją galite permokėti, bet ir todėl, kad pro pašto patikrą tokie gaminiai dažniausiai nė nepraeina, tad net nepasiekia pirkėjo.