Vilnos nauda sveikatai

Vilna, galbūt nėra pirmas audinys, apie kurį pagalvojate kalbant apie avalynę. Tačiau populiarėjant natūralioms ir tvarioms medžiagoms, ilgaamžėms medžiagoms, kurios tiek leis sutaupyt pinigų ir vietos spintoje Jums, bei pagelbės mūsų planetai, natūrali vilna yra nuostabus audinys. Vilna yra natūraliai minkšta ir šilta medžiaga, kvėpuojanti ir atspari kvapams ir drėgmei. Tai puikus audinys kamarinėms šlepetėms ar kojinėms. Natūrali vilna turi natūralią klimato kontrolę, todėl vilnos gaminius galite devėti visais metų laikais. Puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms, nes yra hipoalergeniškas audinys. Jei neužteko šių kelių pavyzdžių kokią naudą gali suteikti vilną, paskaitykite šį sarašą nuostabių vilnos savybių.

Nuostabios natūralios vilnos savybės

  • ·        Vilna visada išlieka minkšta ir palaiko savo pradinę formą
  • ·        Dėl natūralios klimato kontrolės, vasarą vilna padeda Jums išlikti vėsiems, o žiemos metu, Jus šildo.
  • ·        Su natūralios vilnos šlepetėmis ar kojinėmis, pėdos išlieka sausos, nes vilna yra kvėpuojanti medžiaga kuri pašalina drėgmę. Taip pat lengvai išgariną prakaitą, tad nejusite jokio nemalonaus kvapo.
  • ·        Kuo ilgiau devėsite vilonę avalynę, tuo patogesnė ji bus. Dėl natūralaus elastingumo, kuris leidžia formuotis pagal Jūsų pėdą.
  • ·        Nesukelia jokių elergijų, nes audinio gamybai nereikia naudoti cheminių produktų, kurie gali alergizuoti.
  • ·        Vilna yra elastinga ir itin patvari, tad vilnoniai produktai bus ilgaamžiški, juos galėsite naudoti daugybę metų.
  • ·        Tai yra biologiškai skaidomas ir lengvai perdirbamas audinys.
  • ·        Nereikalauja dažno skalbimo ar intensyvios priežiūros.

Natūralios vilnos šlepečių privalumai

 Natūralios vilnos šlepetės yra nuostabi dovana artėjant Kalėdiniam laikotarpiui, plius, tokios šlepetės ne tik suteiks šilumos ir jaukumo jausmą, jos turi didelę naudą sveikatai. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti natūralios vilnos šlepečių ir moterims ir vyrams. Išskirtiniai modeliai, SZYMEL prekinio ženklo, kurių nerasite niekur kitur Lietuvoje. Rankų darbo natūralios vilnos šlepetės už prieinamą kainą.