Žaidimų nameliai – išpildykite vaiko svajonę

žaidimų nameliai

žaidimų nameliaiVisi vaikystėje svajojome apie nuosavą vietą žaidimams ir žaidimų namelis buvo didžiausia svajonė, kurią retas galėdavo įgyvendinti. Žaidimų nameliai leidžia vaikams išlavinti vaizduotę, žaisti žaidimus su draugais viduje, slėptis nuo lietaus ir suprasti, kad čia jų namai. Šie nameliai gali būti labai įvairūs, todėl prieš perkant vieną savo vaikui, reikėtų žinoti keletą namukų trūkumų ir privalumų.

Plastikiniai žaidimų nameliai

                      Plastikiniai žaidimų nameliai yra spalvingi, patikimi ir ilgaamžiai. Juos lengva prižiūrėti, jų kaina visada yra gerokai mažesnė ir jų surinkimas bei išardymas yra labai paprasti. Vis dėlto, yra ir tam tikrų niuansų. Plastikiniai namukai sunkiai priderinami prie aplinkos kieme. Jie visada būna nedideli, kadangi plastikas yra ganėtinai minkštas ir didelės plastiko dalys gali išsilankstyti.

Tačiau tai yra kiekvieno skonio reikalas. Kai kuriems plastikinis namelis gali būti didžiulis privalumas vien dėl to, kad jį paprasta sumontuoti-išmontuoti ir transportuoti arba padėti į sandėlį žiemos metu.

Mediniai žaidimų nameliai

                      Mediniai žaidimų nameliai yra tikra puošmena jūsų kieme. Šie nameliai labai lengvai dera su aplinka. Mediniai nameliai gali būti labai dideli, kelių aukštų, prie jų lengva priderinti įvairias dekoracijas – kėdės, pašto dėžutės ir panašiai. Medinius namelius visada nesunkiai galima atnaujinti juos iš naujo perdažant, todėl jie tarnaus jums daugelį metų. Tačiau, medinius namelius yra kiek sunkiau pastatyti. Juos pastačius – ardyti nerekomenduojama, todėl prieš statant reikia gerai pagalvoti, kur norite, kad jis būtų. Namelio pagrindas turi būti tvirtas, kartais netgi išbetonuotas.

Vis dėlto, neįmanoma pasakyti, kuri namelio rūšis yra geresnė, kadangi visų poreikiai yra skirtingi.

Namelį vaikui rinkitės atsakingai

Pirkdami žaidimų namelį, jį perkate savo vaikui, kuris ten praleis daug laiko. Todėl patariama atsiminti keletą punktų, kuriais vadovaujantis, galėsite išsirinkti saugų žaidimų namelį savo vaikui.

  • Namelio struktūra;
  • Namelio medžiaga ir dažai;
  • Čiuožyklos, laipteliai.

Pats svarbiausias žingsnis link namelio tikrinimo yra sauga. Jeigu namelis medinis, tada apžiūrėkite, ar namelis neturi labai aštrių kampų, ar mediena yra nušlifuota. Taip pat pasidomėkite, kokie yra langai – jų turėtų nebūti visai arba gali būti naudojamas plastikas, kuris sudužęs nepalieka šukių.

Visada rekomenduojama rinktis namelius, kurie gaminami iš ekologiškį ir nekenksmingų medžiagų. Plastikas turėtų būti nekenksmingas, o mediena turėtų būti neskilinėjanti. Dažai taip pat turėtų būti nekenksmingi, pavyzdžiui, vandens pagrindo dažai.

Apgalvokite, ar jūsų vaikui bus saugu ant laiptelių bei čiuožyklų prie namelio. Tačiau visi namukai dabar atitinka Europos žaislų saugumo reikalavimus, todėl neturėtų kilti jokių abejonių.

Nudžiuginkite savo vaiką ir padovanokite jam nuostabų žaidimų namelį, kurį galite išsirinkti adresu http://vs-sport.lt/lt/1128-zaidimu-nameliai.