Ar lengva rasti sodybą vestuvėms?

Vestuvių šventė

Vestuvių šventėVestuvės reikalauja didelio pasiruošimo – juk reikia visko: sodybos vestuvėms, papuošimų, fotografo, vestuvių vedėjo, muzikantų, o kur dar visokie kvietimai vestuvėms ir kitos smulkmenos. Žinoma, viskas yra daug paprasčiau, kai pasamdai vestuvių planuotoją, kuris sugeba viską suplanuoti už jus, taip sutaupydamas jums ir laiko, ir pastangų bei galvos sukimo. Tačiau jei planuojate viską patys, tai yra ir sodybą išsinuomoti ir kvietimus vestuvėms paruošti, tuomet reikės įdėti nemažai darbo ir tai tikrai atims šiek tiek laiko.

                  Dažnas vestuvių planavimą pradeda nuo sodybos vestuvėms nuomos. Ir tai logiška – prisirišama prie vietos ir datos ir tuomet jau galima planuoti transportą, vestuvių fotosesijos, siųsti kvietimus vestuvėms. Žinoma, paprasčiau yra, kuomet švenčiama vienoje vietoje, tai yra, ir ceremonija vykdoma Vilniuje ir sodybos vestuvėms Vilniuje ieškoma. Tuomet su transportu ir logistika daug paprasčiau, nereikia niekam toli važinėti ir ieškoti, kur ta sodyba randasi. Deja, sodybos vestuvėms Vilniuje dažnai būna užimtos. Žinoma, tai nėra didelė bėda, jei sodybą rezervuojate iš anksto. Tačiau jei ieškote sodybos likus vos porai mėnesių iki vestuvių, gali tekti ir daugiau pastangų įdėti.

                  Tačiau patartina sodybą rezervuoti kuo anksčiau – juk dar tiek daug suruošti visko reikia. O dar tie kvietimai vestuvėms – juk juose turi būti nurodyta, kur svečiams atvažiuoti. Svečius juk reikėtų kviesti likus bent porai mėnesių iki vestuvių – jiems irgi reikia susiplanuoti laiką, o kai kuriems net labai iš anksto. Todėl geriau sodybos nuoma vestuvėms pasirūpinkite iš anksto, net jei tai ir sodybos vestuvėms Vilniuje, kurių nepritrūksite, jei jūsų poreikiai nėra dideli.

                  Žinotina, kad jei sodybos ieškote ne Vilniuje, paieškas pradėti reikėtų dar anksčiau – aplink mažesnius miestus nerasite tiek daug tinkamų vestuvių šventėms sodybų. Kai kurie sodybas vestuvėms rezervuojat net prieš metus ar dar anksčiau – būtent tokio ilgio eilės būna populiariose sodybose. Na, nebent vestuves švęsite žiemą, tokiu atveju, gerokai lengviau bus rasti sodybą šventėms ir išsiųsti vestuvių kvietimus. Žiemą sodybos yra gerokai laisvesnės ir lengviau, kartais ir pigiau, galima gauti norimą sodybą. Todėl pagalvokite, galbūt norite tuoktis žiemos metu. Jei tai jus tenkina – tuomet kodėl gi ne, pasinaudokite vestuvių žiemą privalumais.