3 patarimai, kaip pagerinti dantų sveikatą

Geri burnos higienos įpročiai svarbūs ne tik dėl puikios šypsenos – jie taip pat gali pagerinti jūsų bendrą sveikatą. Todėl svarbu rūpintis dantimis ir dantenomis: valyti dantis du kartus per dieną, kasdien naudoti dantų siūlą ir reguliariai lankytis pas odontologą. Tačiau ką dar galite padaryti, kad jūsų šypsena atrodytų kuo geriau? Štai trys patarimai, kaip pagerinti dantų sveikatą.

1. Gerkite daug vandens. Kai geriate vandenį, jis padeda nuplauti maistą ir bakterijas, dėl kurių gali atsirasti ėduonis ir kauptis apnašos. Be to, vanduo padeda išlaikyti burnos drėgmę, todėl išvengsite burnos sausumo – būklės, dėl kurios gali atsirasti blogas burnos kvapas. Taigi gerkite!

2. Valgykite traškius vaisius ir daržoves: Kramtomi vaisiai ir daržovės yra puikus būdas natūraliai išvalyti dantis. Kramtydami šiuos maisto produktus pašalinsite nuo dantų apnašas ir bakterijas. Kadangi juose gausu vandens, jie taip pat padeda išlaikyti burnos drėgmę. Taigi drąsiai užkandžiaukite obuoliu ar morka – dantys jums už tai padėkos!

3. Naudokite dantų pastą su fluoru: Fluoras yra mineralas, kuris padeda stiprinti dantų emalį ir išvengti ėduonies. Todėl valantis dantis svarbu naudoti fluoro turinčią dantų pastą.

Jei norite, kad jūsų šypsena atrodytų kuo geriau, būtinai laikykitės šių trijų patarimų: valykite dantis du kartus per dieną, kasdien naudokite dantų siūlą ir reguliariai lankykitės pas odontologą. O jei ieškote daugiau patarimų apie dantų sveikatą arba norite rasti netoli jūsų esančią odontologijos kliniką, būtinai apsilankykite ClinicDPC. Turime daugybę puikių šaltinių apie burnos higieną ir galime padėti rasti jūsų poreikius atitinkantį odontologą. Ačiū, kad skaitote!