Kaip numalšinti dantų skausmą

Ne paslaptis, kad akinanti šypsena gali padėti atrodyti patraukliau ir patraukliau. Tačiau ką daryti, jei gimėte ne su tobulais dantimis? Nesijaudinkite – yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte savo šypsenos išvaizdą. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą patarimų, kaip turėti nuostabią šypseną. 

1. Skalaukite burną šiltu vandeniu

Vienas iš paprasčiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte danties skausmą, yra skalauti burną šiltu vandeniu. Tai padės išvalyti sritį aplink pažeistą dantį ir gali padėti pašalinti į dantį patekusias maisto daleles.

2. Naudokite šaltą kompresą

Šalto kompreso uždėjimas ant išorinės skruosto pusės taip pat gali padėti sumažinti danties skausmą. Šalta temperatūra padės nutirpdyti sritį ir sumažinti uždegimą.

3. Vartokite be recepto parduodamus vaistus nuo skausmo

Jei skausmas stiprus, galite išgerti be recepto parduodamų vaistų nuo skausmo, pavyzdžiui, ibuprofeno arba paracetamolio. Būtinai atidžiai laikykitės ant pakuotės pateiktų nurodymų ir nevartokite didesnės nei rekomenduojama dozės.

4. Naudokite vietinio poveikio nuskausminamąją priemonę

Yra įvairių vietinio poveikio nuskausminamųjų priemonių, kurių galite įsigyti be recepto ir kurios gali padėti sumažinti danties skausmą. Šių produktų sudėtyje paprastai yra tokių sudedamųjų dalių kaip lidokainas arba benzokainas, kurios veikia nujautrindamos pažeistos srities nervus.

5. Kreipkitės į odontologą

Jei skausmas tęsiasi ilgiau nei kelias dienas arba jei jį lydi kiti simptomai, pavyzdžiui, karščiavimas, patinimas ar paraudimas, svarbu kuo greičiau kreiptis į odontologą, nes gali būti infekcija . Odontologas gali nustatyti tikslią problemos priežastį ir paskirti tinkamas gydymo priemones.Puiki šypsena gali pagerinti jūsų išvaizdą ir padėti labiau pasitikėti savimi. Jei negimėte su tobulais dantimis, vis tiek yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte savo šypsenos išvaizdą. Šiame tinklaraščio įraše pateikėme keletą patarimų, kaip turėti puikią šypseną. Jei laikysitės šių patarimų, tikrai pastebėsite, kad jūsų išvaizda ir savijauta pagerės. Nepamirškite, kad jei norite pasiekti kuo geresnių rezultatų, būtinai reguliariai lankykitės odontologijos klinikoje, kad galėtumėte reguliariai valyti ir tikrintis.