Greitieji kreditai internetu

kreditai

kreditaiTrumpalaikė paskola internetu nėra tokia naudinga kaip tai vaizduoja kreditų bendrovės – daug daugiau žmonių sunkiau grąžina tokias paskolas nei ilgalaikius kreditus. Taip yra todėl, kad įprastai trumpalaikių kreditų pratęsimo mokesčiai dažniausiai būna tokio paties dydžio kaip ilgalaikių paskolų mėnesio įmokos, tačiau mokant pratęsimo mokestį už mėnesį, ta skola niekaip nemažėja. Kartais pratęsimo mokesčiai būna didesni net už kai kurių kreditų įmokas. Kiekvienam klientui šiuo metu siūloma apsvarstyti visas galimybes ir jeigu yra poreikis, tai geriau skolintis būtų iš ilgalaikius kreditus teikiančių įmonių.

Įvairiuose reklamos kanaluose dabar galima matyti, kad ir jungtinio finansavimo įmonių daugėja, o svarbiausia – jos siūlo ilgalaikes paskolas. Tokias paskolas galima gauti keliems metams, bet aišku – skolinimosi galimybės priklausys nuo to ar asmuo yra mokus. Mokumo vertinimas atliekamas pasitelkiant įvairią informaciją – tiek gaunamą iš SODROS, tiek gaunamą iš kredito istorijos ataskaitos. Kai mokumo patikra baigiama, klientui ir pateikiamas atsakymas ar jam bus suteikta paskola ar ne. Jeigu kreditorius sutiks paskolinti pinigų, tai klientui tiesiog bereikia laukti kol pinigai bus pervedami.

Kalbant apie trumpalaikius kreditus, kurie išduodami internetu, verta pabrėžti, kad šios paskolos yra bene labiausiai rizikingos. Viena priežasčių yra ta, jog tokie visi greitieji kreditai suteikiami su maksimaliomis leidžiamomis palūkanomis. Per mėnesį jums tektų sumokėti gana nemažą dalį palūkanų, o ką jau kalbėti ir apie pasiskolintą sumą. Klientui tiesiog sekantį mėnesį reikia gauti papildomą pajamų sumą, ir gana nemažą, nes įmoką sudarys pasiskolinta suma su gana didelėmis palūkanomis. Kokią palūkanų sumą teks mokėti – priklausys nuo pasiskolintos sumos.

Verta pabrėžti, kad internete galima apsigauti renkantis privačius skolintojus. Vis dar yra sukčių, kurie bando pasipelnyti prašydami didelių kredito paraiškos patvirtinimo mokesčių. Gavus mokestį, sukčius tiesiog pasiplauna pateikdamas neigiamą atsakymą dėl kredito suteikimo. Tam, kad nepakliūtumėte į sukčių pinkles, rekomenduojama rinktis tuos kredito teikėjus, kurie yra registruoti viešame kreditorių sąraše. Šitaip būsite garantuoti, kad niekas jūsų neapgaus ir kad galėsite pasinaudoti visomis savo vartotojo teisėmis.

Parašykite komentarą