Kad prezervatyvai suteiktų patį didžiausią saugumą

Prezervatyvai

PrezervatyvaiIki šiol yra atlikta labai daug įvairių stebėjimų, tyrimų, analizių ir apklausų, susijusių su prezervatyvų naudojimu, jų efektyvumu ir kitais nuo saugių lytinių santykių neatsiejamais aspektais. Todėl pateiksime jums keletą svarbių patarimų, kurie labai svarbūs, jei norite, kad jūsų naudojami prezervatyvai suteiktų patį didžiausią saugumą.

  • Visų pirma neužsimaukite prezervatyvo prieš tai nepatikrinę jo galiojimo datos. Didžioji dauguma prezervatyvų turi 5 metų tarnavimo laiką – šiek tiek mažiau, jei naudojami spermicidai. Todėl visuomet patikrinkite prezervatyvų pakuotę, ant kurios yra nurodytas galiojimo laikas.
  • Niekada nelaikykite prezervatyvo savo piniginėje ar kišenėje. Karštis, kurį skleidžia įvairios medžiagos, jūsų kūnas ir trintis, gali gerokai pažeisti prezervatyvą. Jei bus pažeista prezervatyvo struktūra, tuomet didės rizika, kad lytinio akto metu jis suplyš. Tą patį galima pasakyti ir apie prezervatyvus, kuriuos renkatės prekybos centrų prekių lentynose – prieš įsigydami jums reikiamą prezervatyvų pakuotę, įsitikinkite, kad lentynose išdėlioti prezervatyvai nėra veikiami karščio, saulės ar kitų šilumos šaltinių. Tuo tarpu, jei negalite pakeisti savo įpročio prezervatyvus laikyti piniginėje ar kišenėje – turėtumėte juos keisti bent kartą per savaitę.
  • Niekada nenaudokite prezervatyvų kartu su aliejaus pagrindo lubrikantais. Tai pats tiesiausias ir greičiausias kelias juos pažeisti ir sumažinti jų teikiamą apsaugos lygį.
  • Naudokite tik tokius prezervatyvus, kurių dydis atitinka jūsų penio dydį. Kai kurie vartotojai renkasi pernelyg mažus arba per didelius prezervatyvus, todėl lytinio akto metu negali jausti komforto ir taip pat padidėja rizika, kad prezervatyvas nesuteiks norimos apsaugos – suplyš arba nuslys.
  • Nenaudokite prezervatyvo prieš tai nepasitarę su savo partnere. Galbūt ji bus alergiška lateksui. Tokiu atveju reikėtų pasirinkti be latekso gaminamus prezervatyvus.
  • Niekada tuo pačiu metu nenaudokite dviejų prezervatyvų. Tai tikrai nesuteiks didesnės apsaugos. Tai ne tik sudirgins jūsų ir partnerės odą, tačiau taip pat sumažės jų efektyvumas, nes du lateksiniai vienas į kitą besitrinantys paviršiai yra lengviau pažeidžiami ir kur kas greičiau plyštantys.
  • Niekada nenaudokite prezervatyvo, jei jo viršūnėlėje palikote oro – tai lytinio akto metu gali sukelti prezervatyvo plyšimą.

Parašykite komentarą