Kodėl verta rinktis segmentines tvoras?

Ne visi žmonės mėgsta aptverti savo turimą teritoriją tvora pro kurią nieko nesimato. Užtvėrę medinę ar skardinę tvorą atsiribojate nuo jus supančios aplinkos tačiau kartu ir netenkate erdvės pojūčio, galite pasijusti gyvenantis lyg kartoninėje dėžėje. Gerai kai yra iš ko pasirinkti ir galite turėti ne tik patikimą aptvėrimą nuo gyvūnų bei žmonių bet ir neprarasti vaizdo į šalia esanąią erdvę pavyzdžiui pievą ar parką. Segmentinės tvoros dėka savo skypą galite išplėsti vizualiai, ką ir sėkmingai daro daugumą žmonių kurių sklypas ribojasi su gražiomis apylinkėmis. Jeigu šalia tvoros yra daržas, planuojate auginti uogas ar krūmus kuriems reikalingi tiesioginiai saulės spinduliai, segmentinė tvora yra tinkamiausia nes neužstos augalams šviesos ir nesudarys pavėsio.

 

Segmentinės tvoros kaina yra dar viena priežasties kodėl jas renkasi daug žmonių. Jeigu nuosavo sklypo plotas yra virš 30 arų, ne kiekvienas turi tiek pinigų kad aptverti visą savo teritorija medine arba skardine tvora todėl renkasi pigesnes alternatyvas. Bent trečdalis sutaupytų pinigų jau yra nemenka suma, o jei dar pridėsime tai, kad montavimo darbus galme atlikti savo jėgomis sutaupyta suma bus dar  didesnė. Žinoma, ne visi turi laiko statyti tvorą po darbo ar savaitgaliais. Laiko atžvilgiu segmentinės tvoros yra greičiausiai sumontuojamos. Jei taupote laiką ir norite greito rezultato, nedvejodami rinkitės segmentinę tvorą. Metalinių kuolų įbetonavimas atliekamas greitai jei pasitelkiamos automatinės gręžimo priemonės, vienas sgmentas sveria nedau todėl jau po kelių dienų galima kabinti segmentus ant stulpų. Turint paruoštus įbetonuotus stulpelius tvorą sujungsite segmentais per vieną dieną. Šiam darbui nereikia įpatingų įrankių, viso labo tik veržliarakčių, replių. Segmentai yra nedidelio svorio, darbą atlikti gali vienas vyras į pagalbą pasitelkęs moterį ar paauglį sūnų.

 

Segmentinų tvorų nereikia prižiūrėti, perdažyti, plauti. Žiemą ant jų neužsilaiko sniegas, metalinis tinklas nesideformuoja ir nerūdija nes yra paengta storu dažų sluoksniu. Net ir norint sugadinti apsauginį sluoksnį reikia labi didelės fizinės jėgos. Tokia aplinkos veiksniams atspari tvora tarnaus daug ilgiau nei kitų tipų tvoros.