Skardinės tvoros privalumai

Būdamas privačios nuosavybės savininkas galite lengvai kitiems patarti kokią tvorą statyti. Svarbus viskas, ir kad gražiai atrodytų ir kad šuo nepralįstų, norisi kad vaikai žaistų saugiau, o susirinkus svečiams ramiai pasėdėti pavėsinėje be pašalinių žvilgsnių. Kai statote tvorą pirmą kartą, turite daug abejonių dėl dizaino, medžiagų patvarumo, kiek pinigų reikės skirti tvoros aptarnavimui ar remontui ateityje, tokių ir panašių klausimų galvoje sukasi daug.

 

Mažiausiai priežiūros

 

Skardinę tvorą jums rekomenduotų ne vienas žmogus kuris igus metus gyvena nuosavam name nes skardinės tvoros nors ir ne pačios pigiusios tačiau ilguoju laikotarpiu kelia mažiausiai rūpesčių. Žmonės nemėgsta remontuoti dalykų kai galima pasirinkti ilgalaikius sprendimus ir nebesukti galvos dėl perdažymo, remonto po dešimties ar daugiau metų. Kodėl jums specialistai ir praktiški žmonės rekomenduotų skardinę tvorą?

 

Atsparios tvoros

 

Medis yra graži ir prieinama medžiaga iš kurios daroma vis dar daug tvorų, bet nebe tiek kiek anksčiau.  Medinės lentos pūva, blunka dažai, blogai laikosi medsraigčiai. Medienos šakos nuolat išskiria sakus kurie sugadina gražiai tolygiai nudažytą paviršių. Tuo tarpu paėmus skardinę tvoralentę, tkių trūkumų nerasite. Jei norite, galite išsirinkti rudo atspalvio medžio imitacijos skardą ir turėsite beveik tokį patį vaizdą tik nereikės nieko perdažti ar taisyti. Net ir plona skarda yra atspari tiek aukštai tiek ir žemai temperatūrai, kas blogiausia gali atsitikti tai dėl medžių pavėsio ar šalia augančių krūmų, gyvatvorių, metalo paviršius gali pažaliuoti bet taip atsitiktų su bet kokia kita tvora.

 

Kodėl metalinės tvoros tokios atsparios? Už metalą geriau galėtų būti nebent tik plastikas nes jis nerūdija. Skardinės tvoros gali būti horizontalios ir vertikalios, tvoralenčių profiliai yra įvairių formų, tai suteikia galimybę pasidaryti unikalią tvorą ir išsiskirti iš greta gyvenančių kaimynų. Skardinė tvoros gaminamos iš cinkuotos skardos kuri papildomai padengiama grunto ir dažų sluoksniais, gamyklinis dažymas yra labai kokybiškas todėl suteikiama ilga garantija. Dar viena savybė dėl kurios skardinės tvoros yra mėgstamos tai darbo greitis ir švara. Jokių dulkių, dažymo, tiesiog imi tvoralentes ir prisuki prie profilių. Ir svarbiausia, atlikus šį darbą, tvoros rūpesčius palieki savo vaikams.