Refinansavimas – padės jums išvengti nemokumo

Paskolu refinansavimas

Visi mes nuo mažų dienų esame mokomi kai reikia elgtis su pinigais. Tačiau tikrąsias rimtas pamokas išmokstame tik tuomet, kai pinigus pradedame uždirbti patys ir uždirbame juos ne malonumams, o tam, kad galėtume save išlaikyti. Tuomet ir pasirodo visos mūsų žinios, kurias kaupėme nuo mažens apie pinigų valdymą. Vienas tai sekasi daryti geriau, kitiems ne taip gerai. Tačiau didžioji dalis žmonių vienu ar kitu savo gyvenimo momentu yra pasiskolinę pinigų.

Paskolu refinansavimasJei skolinotės iš artimųjų, draugų ar giminių, tuomet net nespėjant skolos gražinti laiku didesnių problemų kilti neturėjo. Žinoma negražinti skolos laiku draugams yra labai nemalonu, o taip pat tai gali tapti pykčių priežastis. Todėl žymiai geresnė alternatyva yra skolintis iš specialiai tam įkurtų įmonių. Kreditus suteikiančios įmonės įvertina jūsų mokumą ir leidžia jums pasiskolinti tokią sumą kokią jūs be vargo sugebėsite gražinti. Tačiau visų gyvenime gali nutikti nenumatytų įvykių, kurie destabilizuotų finansinę situaciją ir užkirstų kelią paskolą gražinti laiku. Ką tokiu atveju reikėtų daryti?

Visų pirma labai aišku yra tai, kad kreditą teikiančios įmonės tai nėra draugai – su jomis nesusipyksi dėl negražintos skolos. Tačiau jei piktybiškai negražinti pasiskolintų pinigų tokiai įmonei yra labai nepatartina, nes ankščiau ar vėliau įmonė kreipsis į antstolių kontorą, kuri išieškos iš jūsų pinigu su žymiai didesnėmis palūkanomis. Tuomet ką reikėtų daryti, jei šiuo metu tiesiog neišgalite sumokėti pasiskolintos sumos?

Jūsų išsigelbėjimas yra refinansavimas. Tai yra galimybė persirašyti savo paskolos sutartį palankesnėmis sąlygomis. Pavyzdžiui jūs pasiėmėt paskolą metams ir likus pusmečiui pasikeitė situacija, todėl kas mėnesį nebegalite mokėti tokios sumos kokią mokėjote pastarąjį pusmetį. Tokiu atveju turėtumėte kreiptis į refinansavimo paslaugą teikiančias kredito įmones. Jos apmoka jūsų skolą ar net ir skolas, jei jų turite daugiau, o už tai jūs su jais pasirašote naują sutartį, kurioje yra numatomas terminas per kurį turite sumokėti savo įsiskolinimą. Žinoma naujoje sutartyje paskolos terminas bus ilgesnis ir todėl jūsų mėnesinė įmokas bus mažesnė. Dėl šios priežasties jums nebereikės galvoti kaip kas mėnesį sukrapštyti ypač didelę pinigų sumą savo įsiskolinimui padengti.

Parašykite komentarą